shapka_top1.jpg


Балка для Опалубки

Балка для опалубки

Після того, як робітники встановили стійки на потрібну висоту і правильно змонтували, починається встановлюється балка для опалубки. Спочатку поздовжня балка для опалубки, а потім поперечна балка для опалубки.

Балка для опалубки укладається враховуючи те, скільки потрібно балок по довжині однієї фанери, додатково потрібно балка для опалубки укладається на кожен стик ламінованої фанери. Для полегшення завдання можна використовувати пересувні ліси, вони можуть їздити між телескопічними стійками. Поперечна балка для опалубки укладається стоячи на ригелях, переходячи від одного до іншого.

Місця де ламінована фанера примикає до конструкцій, що несуть, балка для опалубки лягати додатково по кілька штук. У місцях де фанера стикується з конструкцією, що несе, зазвичай дуже багато підрізаної ламінованої фанери, тому кожен стик вимагає, щоб була встановлена ​​балка для опалубки.

На цьому етапі вже дуже важливо встановити обрій на потрібну висоту, не рівно виставлена ​​балка для опалубки ускладнить укладання фанери на обрій. У таких випадках використовують нівелір, яким прострілюють палубу або використовують тахеометр. Кожну телескопічну стійку потрібно регулювати по різьбленню, роблячи висоту палуби потрібної висоти. 

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам.

Додаткову інформацію Ви можете отримати від співробітників нашої компанії телефонів у розділі Контакти.