shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


НУЖНА АРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


      Оренда опалубки для фундаменту: переваги, розцінки!


        Якщо ви хочете скоротити трудові та тимчасові витрати під час будівництва, то оренда опалубки для фундаменту – саме те, що вам потрібно. При цьому ви не тільки збережете свій час і сили, але й суттєво заощадите, оскільки купівля опалубного обладнання коштує набагато дорожче. Про фундаментну опалубку. Що ж є опалубка для зведення фундаменту? Це спеціальне обладнання, виготовлене із сталевих щитів із використанням арматури. Ці щити монтуються в котловані для фундаменту та утворюють тривимірні просторові форми для заповнення бетоном. Як правило, опалубне обладнання для фундаментів досить легке, тому воно легко транспортується та монтується без використання спеціальної будівельної техніки.

        Саме тому цій опалубці дуже часто віддають перевагу будівельні компанії, що особливо цінують свій час і гроші. Особливістю фундаментної опалубки є те, що її можна підігнати під будь-яку конфігурацію будівлі. Крім фундаменту, вона може використовуватися для зведення цоколів, влаштування колодязів та багатьох інших конструкцій. Завдяки використанню опалубного обладнання для фундаментів ви отримуєте необхідну міцність та функціональність такої важливої ​​частини будівельної споруди як фундамент. Оренда опалубки для фундаменту є особливо корисною для компаній з невеликою кількістю будівельних об'єктів. Це дозволяє їм заощадити кошти в процесі зведення будівель.

                                                      

                                                   Аренда опалубки для фундамента: преимущества, расценки!

       

Під час зведення фундаменту будівлі може використовуватися різна опалубка. Причому така опалубка відрізняється не тільки матеріалом, з якого вона виконана, але й результатом використання (якість бетонної поверхні, що отримується, буде різною). Так, для влаштування фундаментів будівель можуть використовуватися такі типи опалубки: - Знімна опалубка (розбірна); - Незнімна опалубка з пінополістиролу. Відмінною рисою знімної опалубки є можливість її багаторазового використання. Довговічність такої опалубки та кількість циклів її використання залежить від матеріалу, з якого виконані щити, та їх розмірів. Як матеріал для щитів може використовуватися фанера, дерево або спеціальний пластик. Кількість циклів використання може сягати тисячі. Саме багаторазовість використання дозволяє здавати цей вид опалубки в оренду. Незнімна опалубка найчастіше виконується у вигляді пінополістирольних блоків. Цей вид опалубки виконує відразу дві функції: служить формоутворювачем для бетону та виконує звуко- та термоізоляційні функції. Крім цього, існують і такі види незнімної фундаментної опалубки, які одночасно з формуванням бетонної маси вирішують питання зовнішнього облицювання цоколя, а також гідроізоляції фундаментів. Однак оренда опалубки для фундаменту можлива лише з розбірних щитових елементів. Причина вам зрозуміла: назва другого типу опалубних систем говорить сама за себе. Зверніться до компанії "УКРМЕТАЛ", оренда опалубки для фундаменту та розцінки Вас порадують.
                                          Аренда опалубки для фундамента: преимущества, расценки!


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політика Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".