shapka_top1.jpg


оРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Які види опалубки використовують у сучасному будівництві


Сучасне будівництво передбачає створення вертикальних, горизонтальних чи похилих конструкцій, виготовлених із бетону чи залізобетону. Найчастіше йдеться про фундамент, але іноді з бетону заливають монолітні каркаси будівель. І щоб надати бетонному складу необхідної форми, потрібно використовувати опалубку, від правильності монтажу якої залежить надійність та міцність підсумкової конструкції.

Що таке опалубка? Це конструкція, яка є допоміжним каркасом знімного або незнімного типу, що збирається зі щитків, стійок і деяких кріпильних елементів.

З чого може бути зроблена опалубка.

Сучасна опалубка для фундаменту може бути виготовлена ​​з таких матеріалів:

1. Фанера, бруси чи дерев'яний масив. Ці матеріали широко застосовуються в приватному будівництві. Деревна структура відрізняється відмінною зчеплюваністю з бетоном. Зручність у монтажі мають металеві каркаси, на які укладаються дерев'яні або фанерні листи. До речі, фанера часто використовується для того, щоб зводити тонкі перегородки та стінки у малогабаритному будівництві.

2. Метал. Йдеться про листову сталь або алюміній, що застосовується для того, щоб відливати залізобетонні деталі в заводських умовах. Опалубка з металу відрізняється більшою міцністю та довговічністю, ніж дерев'яний аналог.

3. З плит та блоків, виготовлених з полістиролу.

4. Також дуже поширеною є незнімна опалубка, виготовлена ​​зі склопластику, залізобетону тощо. Для склопластикових конструкцій нерідко використовується металевий каркас. 

Опалубка для будинку найчастіше використовує сталеві кріплення. У деяких випадках елементи кріплення можуть бути виготовлені з алюмінію і навіть дерева. У виробництві риштовання, робочих настилів застосовується деревина, інвентарні риштовання і пристосування, призначені для підйому та переміщення опалубки, є металевими.

 Для зниження адгезії бетону до опалубки дерев'яні поверхні просочуються гідрофобізуючими складами


Какие виды опалубки используют в современном строительстве

Які види опалубки розрізняють на сьогоднішній день?

Подібні конструкції можуть бути виготовлені для будівництва фундаментів, перекриттів, стін, а також колон і ліфтових шахт. Вони бувають двох видів:

1. Незнімна опалубка, яка відіграє важливу роль у формоутворенні та є частиною внутрішнього каркасу будови.

2. Знімна опалубка для фундаменту, яка може застосовуватися багаторазово, оскільки демонтується після застигання розчину. Використання опалубки знімного типу передбачає будівництво плитного фундаменту якого виправдовується надійністю та довговічністю.

Знімні конструкції можна виготовити самостійно або купити. У продажу є варіанти різних обсягів та конфігурацій. Можливе взяття опалубки в оренду.


Щодо форми та орієнтації у просторі відрізняється кілька видів опалубки:

 • Горизонтальна, яка використовується для поверхонь, навантаження в яких розподіляється зверху донизу. Йдеться про перекриття, похилих та горизонтальних поверхнях. 
 •  Вертикальна, що використовується для будівництва колон, стін, а також деяких похилих поверхонь.
 • Для створення конструкцій, що мають криволінійну форму.
 •  Для формоутворення цілих приміщень.

Опалубка незнімного типу може бути виготовлена ​​в різних видах. Вона представлена ​​матеріалом, що дозволяє створити єдину конструкцію стіни. Це може бути як монолітна опалубка, так і варіант кількох панелей, надійно закріплених один з одним. Таким чином, після того, як буде залитий бетон та встановляться теплоізоляційні матеріали, така опалубка утворює зі стіною загальну конструкцію.


Какие виды опалубки используют в современном строительстве 


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політика Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".