shapka_top1.jpg


ГРІЮЧИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяГРІЮЧИЙ КАБЕЛЬ ДЛЯ ФУНДАМЕНТУЯк відомо, бетон набирає повної міцності за 28 днів, проте за мінусових температур процес затвердіння бетонної маси зазнає серйозних змін. Вода, що входить до складу будівельного розчину, перетворюється на лід, і бетонна суміш застигає повільніше, через що готова споруда втрачає частину характеристик міцності, кришиться і руйнується. Щоб цього не відбувалося при зведенні фундаменту, рекомендується використовувати спеціальний провід для прогрівання бетону - кабель, що гріє, для фундаменту.

Завдяки кабелю для фундаменту, що гріє, термін застигання бетону скорочується до декількох днів (а іноді і годин) що має немаловажне значення, коли будівельні роботи ведуться взимку.

Принцип роботи та різновиди проводів гріючого кабелю для фундаменту ґрунтуються на масштабах будівництва. Для прогрівання бетону в зимовий час перед початком заливки розчину (після закладки армокаркасу) на робочу поверхню укладається провід певного перерізу і напруги. Після цього заливається бетонна суміш, а кабель, що гріє, для фундаменту підключається безпосередньо до мережі або до трансформатора. Завдяки цьому відбувається прогрівання бетону, який застигає набагато швидше. При цьому, під впливом температур, структура розчину не змінюється, тому можна не побоюватися, що суміш почне міхуритися або тріскатися.

Конструкції цим способом обігріваються взимку, але це технологія витратна. Для фундаменту такий кабель, що гріє, не витягується, а залишається в бетоні. Зате бетон поступово прогрівається навіть у люту холоднечу.

Також розігрівають суміш електрикою, використовуючи спеціальні пости. Загальний принцип роботи цих методів для фундаменту полягає в струмопровідній властивості бетону. У ньому є вода, яка в міру нагрівання бетону зв'язується. Відбувається збільшення опору.
Щоб фундамент не втрачав максимальної кількості тепла, для опалубки роблять утеплення або електрострум (для металевої).

Задавайте будь-які питання щодо купівлі гріючого кабелю для фундаменту за телефоном на сайті. У консультації ми Вам не відмовимо і будемо раді допомогти з вибором оптимальних конструкцій. Не варто заощаджувати, коли йдеться про купівлю важливих пристроїв, звертайтесь до нас.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!