shapka_top1.jpg


ЯК ВСТАНОВИТИ ЩИТИ ОПАЛУБКИ ВІДЕОЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяЯК ВСТАНОВИТИ ЩИТИ ОПАЛУБКИ ВІДЕО
Якщо ви любите працювати своїми руками і хочете приступити до масштабного будівництва будь-чого - гаража, фундаменту, масивного паркану - вам необхідно вивчити специфіку монтажу опалубки. Щити потрібні для утримування будівельних матеріалів та створення рівних акуратних конструкцій. У цій статті ми розповімо, як встановити щити опалубки, відео можна подивитися в інтернеті.

Опалубкою називають спеціальну допоміжну конструкцію, яка створює потрібну форму об'єкта, що бетонується, геометрію і його положення в просторі. Існує багато типів опалубки, в чому ви дуже швидко переконаєтеся, але у всіх них є загальні складові: кріпильні деталі, опори та щити. Саме останні відповідають за створення рівних форм та належну якість усієї конструкції.

Опалубка «працює» дуже просто – щити встановлюють у потрібне положення і заливають усередину «канави», що утворилася, бетонний розчин. Але важливим моментом буде те, як встановити щити опалубки, відео можна подивитися в інтернеті. Коли вона твердне, щити демонтують, в результаті чого виходить міцна та стійка споруда. Щоб конструкція вийшла надійною, опалубка повинна відповідати певним вимогам – бути міцною, не деформуватися від навантажень, її палуба (обшивка) не має сильно вбирати рідину. В іншому випадку вся вода з цементно-піщаної суміші піде в щити, і бетонний об'єкт розсиплеться.

Як встановити щити опалубки, відео можна подивитися в ютубі. Там багато подібних роликів. Спробуємо встановити дощату опалубку. Тут установка щитів опалубки по відео та на фото проводиться у підготовлену траншею.

 Кріплення у вигляді:

  • стяжок;
  • укосів;
  • хомутів залишаються зовні.

Вони виконані із різних підручних матеріалів. Внутрішня сторона виходить максимально рівною. Поверхня виходить із необхідною формою. Для встановлення щитів опалубки, ви можете переглянути по відео, беруть дошку обрізу. Якщо фундамент збираєтеся утеплювати, можна внутрішню поверхню опалубки зробити з неструганої дошки.Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!