shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого


Оренда вертикальної опалубки в Києві!


Перед тим як розповісти про те, що таке оренда вертикальної опалубки Київ, кому вона буде вигідною і кому потрібна, необхідно розібратись у чому плюси і переваги вертикальної опалубки.

Переваги оренди вертикальної опалубки.

Саме при проведенні монолітних робіт від якості опалубки залежить якість будівлі, що зводиться, при високій якості опалубки значно зменшується обсяг внутрішніх і фасадних оздоблювальних робіт. Переваги монолітного будівництва в архітектурному плані і економічному також, монолітне будівництво з опалубкою на сьогоднішній день стає все більш поширеним, причиною тому відносно низька вартість бетону, невисока ціна оренди опалубки, швидкість споруди будівель, а також висока якість зведених будинків.

Оренда вертикальної опалубки Київ дозволяє зводити будівлі будь-якої складності і конфігурації в короткий термін, при цьому високої якості. Якщо раніше стримуючими факторами для проведення монолітних робіт була трудомісткість і низькі температури, то в міру подолання цих факторів монолітне будівництво набирає високих обертів. І на сьогоднішній день є найпоширенішим видом будівництва. Простота експлуатації опалубки від компанії «УКРМЕТАЛ» дозволяє швидко встановлювати опалубку без спеціальних навичок. Так само ми надаємо консультації по встановленню та демонтажу опалубки.

Оренда вертикальної опалубки Київ дозволяє вирішувати найсміливіші архітектурні фантазії, поступово мізерні архітектурні планування відходять в минуле, а з'являються новаторські ідеї по монолітному будівництву будинків і котеджів. Швидкість монолітного будівництва приблизно така ж як і швидкість зведення цегляних або панельних будинків, а може навіть і вище. При цьому фізичні і економічні витрати набагато менші. Можливість створення нестандартних будівель, низька ціна, висока якість, легкість і надійність виводять монолітне будівництво на новий високий рівень.

Етапи монолітного будівництва.

Першим етапом при будівництві монолітної будівлі стає оренда опалубки, в подальшому її установка і формування арматурного каркасу. Після цього приступаємо до укладання бетону, після висихання бетону опалубка демонтується і переставляється на нове місце. Оренда вертикальної опалубки Київ, буде вигідною, адже ціна буде набагато нижче, ніж купівля аналогічного обладнання. При оренді знімної опалубки її можна використовувати багаторазово, поступово знімати і встановлювати, як буде вестися будівництво.

Щити вертикальної опалубки бувають різних розмірів і конфігурацій, виготовлені із застосуванням фанери і металу.

 

У комплект поставки оренди вертикальної опалубки в Києві входять:

  •   щити (лінійні, кутові, шарнірні),
  •   стягнутий гвинт з гайками для з'єднання паралельно стоячих щитів,
  •   універсальні замки для збірки панелей, виконують і центруючі функції,
  •   підкоси 2-х і 1-рівневі для установки, рихтування і вирівнювання панелей опалубки,
  •   кронштейни риштовання для організації робочого місця бетонника,
  •   кутові елементи для збірки зовнішніх кутів опалубки;
  •   опалубки колон на лінійних щитах,
  •   шкворни для збірки опалубки колон на універсальних щитах,
  •   при необхідності - вирівнюючі балки.
                                                  Оренда вертикальної опалубки в Києві!

              Саме оренда опалубки допомагає заощадити кошти, які не були витрачені на придбання опалубки, зекономлені кошти можна буде використати на придбання додаткових будівельних матеріалів. Оренда опалубки особливо актуальна для тих, хто проводить разові будівельні роботи.

Для уточнення ціни на оренду вертикальної опалубки Київ телефонуйте нам в компанію «УКРМЕТАЛ», наші досвідчені фахівці проконсультують вас по всіх виниклих у вас питань щодо співпраці з нашою компанією.

       Оренда вертикальної опалубки в Києві - це можливість зробити будівництво максимально простим та рентабельним.На сторінках сайту ознакоміться, будь ласка, з перечнем продукції та цінами на неї.
За консультаціями та повною інформацією про продукцію звертайтеся до наших менеджерів.
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними в розділі"КонтактИ".