shapka_top1.jpg


ВИРІВНЯЮЧА ШИНА ( ВИРІВНЯЮЧА бАЛКА, ЗАТИСКАЮЧА ШИНА)

Выравнивающая шина

Вирівнююча шина (Вирівнююча балка, Затискна шина) застосовується при монтажі вертикальної опалубки, вона посилює стики щитів опалубки.

Вирівнююча шина (Вирівнююча балка, Затискна шина) дає можливість переміщати опалубні щити при монолітному будівництві не розбираючи самої конструкції, які були змонтовані і вже залиті на попередній ділянці. Служить для додаткового підсилення опалубки у площині для підсилення опалубки.

Вирівнююча шина (Вирівнююча балка, Затискна шина) застосовується в місцях, де кріплення стикується, щити стикуються з компенсатором. Також у місцях заповнення зазорів нестандартними елементами опалубки

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам.


Додаткову інформацію Ви можете отримати від наших співробітників за телефонами в розділі Контакти.


Статьи по теме: