shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТНЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Опалубка в оренду на прокат!


         Компанія "Укрметал" пропонує вам вигідні умови оренди інструментів для вирішення різних завдань. У цьому розділі представлена ​​будівельна опалубка, оренда якої сьогодні дуже затребувана послуга. Пояснюється це досить просто. Тимчасова конструкція служить первинною формою при роботі з бетонними або залізобетонними будівлями. Але як будь-який інший будівельний інструмент або агрегат його вигідніше орендувати, ніж купувати. Це особливо актуально, якщо вас чекають разові роботи.


          До нас звертаються багато людей за опалубкою на прокат в Києві. Як було вже сказано, це вигідно, крім того, без неї неможливо обійтися. Призначення конструкції - надання необхідної форми розчину з бетону з подальшим збереженням її до повного застигання суміші. Крім того, пристрій фіксує арматуру і не дозволяє їй рухатися при заливки бетону. Купівля опалубки це витратно і незручно, оскільки після використання її необхідно десь зберігати. З огляду на це оренда опалубки в Києві має очевидні переваги. Це вирішуєте відразу кілька завдань. Наприклад, конструкція приймає будь-яку форму,що відкриває нові архітектурні можливості. Тож це  стало причиною появи різних типів опалубок на прокат в Києві.

  

                                                            Опалубка в оренду на прокат!

    

       Вибір опалубки в компанії "Укрметал" дійсно вражає. Сьогодні до нас звертаються за опалубкою на прокат в Києві для широкого спектра задач: зведення фундаменту, колон, перекриттів, а також для роботи на великих виробничих об'єктах. До слова, матеріал виготовлення може бути різним, наприклад, дерево або пластик, і інший. Як ви вже могли здогадатися, дерев'яна опалубка на прокат в Києві найпопулярніша. Вони може складатися з фанери, плит та інших пиломатеріалів. А все тому що з деревиною легко працювати і її найлегше знайти на ринку. Нерідко зустрічається металева конструкція, вона, природно, міцніше і довговічніше. В якості основних матеріалів використовують сталеві листи або профілі, а кріплення може бути зварювальним або болтовим.

                                                 

    

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти"