shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗВОНИТЕ НАМ +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки для фундаменту


Аренда опалубки для фундамента


  Оренда опалубки для фундаменту, опалубки, що комплектують. Наша компанія "УКРМЕТАЛ" пропонує опалубку тільки найкращих виробників опалубних систем Гіпро, Doka, Робуд, Peri, Hunnebeck, Bauma, Ulma, Варіант, а також комплектуючі опалубки.

       Опалубка – базове будівельне поняття, що означає допоміжну конструкцію, яка потрібна для створення правильної форми залізобетонних та бетонних конструкцій. Існує безліч типів опалубки, вибір яких обумовлений характером будови, кліматичними умовами та багатьма іншими параметрами. Одним з видів є опалубка для фундаменту, правильне встановлення якої послужить гарантією міцності та довговічності всієї будівлі.

     Одним з пунктів класифікації опалубки для фундаменту є тип конструкції: опалубка може бути знімною або незнімною. Знімна опалубка складається із щитів різних розмірів та форм. Щити знімної опалубки зазвичай виготовляють із металу або фанери. Різниця полягає в міцності та вазі конструкцій. Металеві щити здатні витримати більше 200 заливок, але й монтаж-демонтаж конструкції значно складніше, ніж при використанні фанерної опалубки, яка може витримати всього 100 циклів.

   У порівнянні з незнімною опалубкою, цей вид має кілька безперечних переваг, що зумовлюють зростаючу популярність конструкції:


 • Головною перевагою є функціональність опалубки. Знімні конструкції можна використовувати до кількох сотень разів, що значно заощаджує кошти;
 • Знімні конструкції універсальні;
 • Величезним плюсом є адаптивність знімної конструкції, що означає максимальну легкість монтажу та демонтажу опалубки;
 • Знімна опалубка для стрічкового фундаменту відрізняється гарною ремонтною придатністю, тобто у разі пошкодження окремої деталі її легко можна замінити на нову.

                                                            Аренда опалубки для фундамента
   
   Пропонуємо в оренду будівельні риштування, балка Н20, ламінована фанера виробництва Україна, Китай. Ми пропонуємо оренду опалубки нову також і б/у. У нас найвигідніші ціни в Україні на оренду опалубки для фундаменту, діють системи знижок. Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати опалубку за вашими кресленнями, вони допоможуть Вам взяти саме ті комплектуючі опалубки, які дійсно потрібні вам.
     Ми пропонуємо доставку по всій Україні, власним транспортом. Наші машини оснащені кранами маніпуляторами, що дозволяє швидко та якісно зробити вивантаження опалубки на будівельних майданчиках наших клієнтів. Ми завжди йдемо на зустріч усім нашим клієнтам. Для уточнення ціни та умов отримання знижки або бонусу на оренду опалубки для фундаменту дзвоніть і наші досвідчені фахівці дадуть відповіді на всі запитання щодо співпраці з нашою компанією .


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політикаАдреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".