shapka_top1.jpg


ЯК ЗРОБИТИ ОПАЛУБКУ ПІД ФУНДАМЕНТЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: АвстріяЯК ЗРОБИТИ ОПАЛУБКУ ПІД ФУНДАМЕНТ


Фундамент – найважливіший елемент будівництва під час будівництва: він витримує навантаження від усіх наземних будівельних робіт, а згодом і готового об'єкта. Тому вибір опалубки під фундамент має велике значення. Від її якісних показників і природності залежить майбутнє об'єкта, що зводиться. Актуальним залишається питання, як зробити опалубку під фундамент?

Ми впевнені, що опалубка, що рекомендується нами, під фундамент - це запорука міцності, стійкості, довговічності об'єктів, що зводяться. Завдяки ній Ви можете реалізувати свої різноманітні архітектурні задуми.

Наша опалубка під фундамент жорстка та надійна. Зроблена вона з дуже міцних та стійких матеріалів, тому абсолютно не деформується та не викривляється під тиском бетонної суміші. Зовсім не трудомістка, легко встановлюється та бетонується. З точністю повторює будь-яку конфігурацію та форму заданої конструкції.

Як зробити опалубку під фундамент незнімного типу самому? Пінополістирольні блоки мають високу вартість. Але їх можна зробити саморобним способом. Для цього вам знадобиться бетонний чи піщано-цементний розчин.
Поетапно вирішуємо питання – як зробити незнімну опалубку під фундамент:
 1. У форми, заздалегідь підготовлених сталевих коробок (вони мають бути оснащені пінопластовими вкладишами), вводяться розчин або бетон.
 2. Потім коробки встановлюють на вібростенди, для ущільнення заливки та видалення бульбашок повітря та порожнин
 3. Потім відбувається їхнє складування на ділянці
 4. Як тільки пройде 5-6 днів, цементні блоки витягуються, пінопластові вкладиші забираються, і за допомогою блоків, що виходять, можна робити опалубку під фундамент.
Зроблений фундамент завдяки використанню нашої опалубки під фундамент відповідає всім технологічно-економічним умовам. Також він стійкий до всіляких агресивних ґрунтових вод, морозостійкий, міцний, добротний і т.д., завдяки чому всі зведені будівлі простоять віками.Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!