shapka_top1.jpg


оренда опалубки 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єм. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576. 


Горизонтальная опалубка для перекрытий, цены, купить в Киеве


Компанія «УКРМЕТАЛ» здійснює продаж горизонтальної опалубки по території України, також пропонується оренда, яка буде особливо вигідною для тимчасового експлуатації обладнання.
    Всі компоненти, необхідні для зведення монолітних перекриттів, знаходяться на складі. Ви можете як придбати, так і запозичити на короткий термін в оренду комплект опалубки або докупити потрібну Вам частину в будь-якій кількості, і це завжди можна зробити у нас.  Горизонтальна опалубка для перекриття.


Горизонтальная опалубка для перекрытий, цены, купить в Киеве
   Горизонтальна опалубка складається з окремих елементів, при складанні яких виходить спеціальна конструкція, призначена для спорудження бетонних та залізобетонних поверхонь. Ці поверхні є стелями, плитами перекриттів, блоками посилень і т.д. Основними складовими компонентами є телескопічна стійка, тринога, головка-корона, балка двотаврова, ламінована фанера, в деяких випадках замість фанери застосовують спеціальні металеві щити.
    Залежно від характеристик бетону та пори року, для досягнення достатньої міцності перекриття потрібен час. Але система горизонтальної опалубки дозволяє розбирати більшість її елементів та повторно їх використовувати: частина поперечних балок та стійки залишаються під бетонним перекриттям як підтримуючі елементи при забезпеченні жорсткості конструкції перекриття. Це дозволяє використовувати зняті частини для бетонування наступного поверху (або ділянки однієї поверхні). Для початку бетонування обов'язково дочекатися, коли бетон нижнього поверху набуде такої міцності, яка б змогла витримати навантаження верхнього.
                                       Горизонтальная опалубка для перекрытий, цены, купить в Киеве

     Продаж та оренда горизонтальної опалубки «УКРМЕТАЛ»
У нас Ви маєте можливість придбати телескопічні стійки, триноги, головку-корону, балку двотаврову дерев'яну від виробників Doka, Peri, Варіант Харків, Ulma. Ви можете замовити горизонтальну опалубку в потрібному Вам об'ємі, додатково пропонуємо купити опалубку в розстрочку на обумовлений термін. Якщо Ви надасте нам креслення, ми розрахуємо правильну кількість потрібних складових, також наші співробітники готові супроводжувати Вас консультативно з технічних питань під час монтажу, експлуатації чи демонтажу конструкцій.
Зручна та продумана схема транспортування обладнання забезпечить своєчасну доставку придбаного Вами товару на вказівну адресу та термін територією України.
При необхідності докупити опалубку в невеликому розмірі, ми готові надати різні варіанти її постачання.

Горизонтальная опалубка для перекрытий, цены, купить в КиевеПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.
Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".