shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний обб'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


   Оренда опалубки для зведення фундамента!

        Якщо ви маєте бажання скоротити  витрати при будівництві, тоді оренда опалубки для фундаменту - саме те, що вам потрібно. При цьому ви не тільки збережете свій час і сили, а й істотно заощадите, оскільки купівля опалубочного обладнання обходиться набагато дорожче. Про фундаментної опалубки. Що ж собою являє опалубка для зведення фундаменту? Це спеціальне обладнання, виготовлене зі сталевих щитів з використанням арматури. Ці щити монтуються в котловані для фундаменту і утворюють тривимірні просторові форми для заповнення бетоном. Як правило, опалубне обладнання для фундаментів досить легке, тому воно легко транспортується і монтується без використання спеціальної будівельної техніки.

        Саме тому цій опалубці дуже часто віддають перевагу будівельні компанії, особливо цінують свій час і гроші. Особливістю фундаментної опалубки є те, що вона може бути підігнана під будь-яку конфігурацію будівлі. Крім фундаменту, вона може використовуватися для зведення цоколів,  колодязів і багатьох інших конструкцій. Завдяки використанню опалубочного обладнання для фундаментів ви отримуєте необхідну міцність і функціональність такої важливої ​​частини будівельної споруди як фундамент. Оренда опалубки для фундаменту особливо корисна для компаній з невеликою кількістю будівельних об'єктів. Це дозволяє їм значно заощадити кошти в процесі зведення будівель.

                                                 Оренда опалубки для зведення фундамента!

      

     При зведенні фундаменту будівлі може використовуватися різна опалубка. Причому така опалубка відрізняється не тільки матеріалом, з якого вона виконана, але і результатом використання (якість одержуваної бетонної поверхні буде різним). Так, для влаштування фундаментів будівель можуть використовуватися такі типи опалубки: - опалубка знімна (розбірна); - незнімна опалубка з пінополістиролу. Відмінною рисою знімною опалубки є можливість її багаторазового використання. Довговічність такої опалубки і кількість циклів її використання залежить від матеріалу, з якого виконані щити, і їх розмірів. Як матеріал для щитів може використовуватися фанера, дерево або спеціальний пластик. Кількість циклів використання може доходити до тисячі. Саме багаторазовість використання дозволяє здавати даний вид опалубки в оренду. Незнімна опалубка найчастіше виконується у вигляді пінополістирольних блоків. Цей вид опалубки виконує відразу дві функції: служить формоутворювачем для бетону і виконує звуко- і термоізоляційні функції. Крім цього, існують і такі види незнімної фундаментної опалубки, які одночасно з формуванням бетонної маси вирішують і питання зовнішнього облицювання цоколя, а також гідроізоляції фундаментів. Однак оренда опалубки для фундаменту можливо тільки з розбірних щитових елементів. Причина вам зрозуміла: назва другого типу опалубних систем говорить сама за себе. Зверніться в компанію "УКРМЕТАЛ", оренда опалубки для фундаменту і розцінки Вас порадують.
                                        Оренда опалубки для зведення фундамента!


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політикаАдреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".