shapka_top1.jpg


МОНТАЖ ВЕРТИКАЛЬНОЇ ОПАЛУБКИЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австріямонтаж вертикальної опалубки
Якісна опалубка - неодмінна умова для будівництва будівель за монолітною технологією. З її допомогою формуються бетонні та залізобетонні конструкції.

Для будівництва стін застосовується вертикальна опалубка (рамна) у вигляді спеціальної багатоцільової системи для будівництва будь-якого типу. Вона складається з каркасних щитів, кріплень та підпірних елементів. Складні будови зводяться із застосуванням кутових деталей (зовнішніх та внутрішніх).

Вертикальна опалубка, крім стін, підходить також для будівництва фундаментів та колон. Використовується при будівництві житлових та громадських будівель, торгових комплексів. З нею можна отримати наступні переваги: ​​доступну вартість, можливість підігнати під будь-який рівень растрові елементи, практичність, зручність розбірливої ​​конструкції, що дозволяє підняти найбільші стіни, безпеку, високу швидкість будівництва;Будівельна опалубка є досить жорсткою конструкцією. Її основою є каркасний щит. Його виготовляють із алюмінієвих та сталевих рам, які забезпечують з'єднання окремих елементів у єдину систему. Каркас з ребрами з труб доповнений фанерою (18 мм), що має високі показники водостійкості. Щити виготовляються з використанням профілів, стійких до навантажень під час бетонування. Гнучка модульна сітка опалубки дозволяє вибрати відповідну висоту.


Монтаж опалубки включає такі етапи:


 • установка каркаса;
 • cкладання дрібних елементів у великі модулі;
 • нанесення захисного мастила на елементи, виконані з фанери;
 • cкладання щитів в єдину конструкцію з використанням анкерних замків;
 • заливання бетону.

Монтаж вертикальної опалубки починається завжди із кутів. Обшивку опалубних систем обробляють спеціальними засобами, щоб потім можна було спокійно зняти бетон. Комплектуючі підвішуються на кран, тим часом встановлюють підпірні розкоси. Вони фіксуються за допомогою ґрунту.


Далі проводиться монтаж вертикальної опалубки, використовуючи юстирувальні розкоси. Так само доставляють елементи опалубки в необхідній кількості, і після з'єднуються між собою. Навішуються підмости, щоб проводити роботи з бетонування. Користуються лише інструментами з рихтування. Після монтажу вертикальної опалубки проводиться установка арматури.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!