shapka_top1.jpg


оренда опалубки 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал, надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки для фундаменту та її ціна!


У будівельній галузі сьогодні дуже популярним стало монолітне будівництво. Такий вид будівельних робіт є більш зручним для забудовника, і більш вигідним для замовника. до того ж монолітні конструкції відрізняються більш високою надійністю і довговічністю. У зв'язку з популярністю монолітного будівництва в Україні, виріс попит на таку послугу як оренда опалубки для фундаменту, також актуальним є питання і ціни. Оренда опалубки для фундаменту і її ціна стала дуже актуальним явищем, як для приватного будівництва, так і для реалізації масштабних будівельних проектів. Багато забудовників віддають перевагу саме оренді опалубки для фундаменту, адже тимчасове користування такими конструкціями в більшості випадків буває більш практичним, зручним і економічно вигідним, ніж придбання нових опалубок. Оренда опалубки для фундаменту на сьогоднішній день має цілком прийнятну ціну. До того ж будівельникам, які будуть її використовувати не потрібно приміщення для зберігання таких виробів, в той час, коли вони не використовуються.
Оренда опалубки для фундаменту та її ціна!
Послугами нашої компанії "УКРМЕТАЛ" користуються багато великі будівельні підприємства і невеликі компанії. Оренда опалубки для фундамента за вигідною ціною користується великим попитом, адже ми пропонуємо українському споживачеві найоптимальніше поєднання доступних цін і відмінної якості опалубки, яка бездоганно виконує покладені на неї функції.
При оптимальному для забудовників вирішенні такому як оренда опалубки для фундаменту, ціна буде розраховуватися в індивідуальному порядку. Спочатку вибираються всі необхідні елементи, до яких відносяться:
 • щити;
 • напрямні;
 • стяжки;
 • захоплення;
 • кутові деталі та ін.
Оренда опалубки для фундаменту дається на певний термін. Терміни встановлюють самі будівельники. Тому при взятті в оренду опалубки для фундаменту потрібно стежити за кваліфікованою і швидким процесом роботи.ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політикаАдреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".