shapka_top1.jpg


оренда опалубки Пері ТрІо (Peri Trio)

Оренда опалубки Пері Тріо має свої переваги. Пері (Peri) має у своєму арсеналі полегшену опалубку, яка споживає лише один елемент для кріплення, такий підхід дозволяє економити на витратах праці.

Оренда опалубки Пері Тріо (Peri Trio) також має перевагу в тому, що опалубка Пері (Peri) має у своєму арсеналі полегшену опалубку, яку можна монтувати вручну не наймаючи кранову установку.

Опалубка Пері (Peri) має всього 6 елементів, які підійдуть до будь-яких будівель та креслень (Щити опалубки Пері (Peri) мають чіткий крок 30см).

Ширина щитів опалубки Пери (Peri):

  • щит опалубки Пери (Peri) – 240 см. на 300 см.
  • щит опалубки Пери (Peri) – 120 см. на 300 см.
  • щит опалубки Пери (Peri) – 90 см. на 300 см.
  • щит опалубки Пери (Peri) – 60 см. на 300 см.
  • щит опалубки Пери (Peri) – 30 см. на 300 см.
  • щит опалубки Пери (Peri) –72см. на 300 см. – роблять запаси на складі менше і підвищити оборотність опалубки.

Оренда опалубки Peri Trio не потрібні спеціальні елементи для зовнішніх кутів, так як щити шириною 60см. і 72 см. можна застосувати і під час виконання прямих стін. Закриті профілі елементів дають змогу отримати високу стабільність під час кручення та легко очищаються поле використання. Вертикальні та горизонтальні ребра роблять щити опалубки універсальними у застосуванні як горизонтально, так і вертикально (стоячому положенні та лежачому положенні).

Оренда опалубки Пері Тріо (Peri Trio) може застосовуватись для будь-яких об'єктів як для невеликих, так і для великих будмайданчиків. Опалубка Пері Тріо (Peri Trio) однаково застосовується як у промисловому будівництві, так і житловому будівництві.

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам.


Дополнительная информацию Вы можете получить от сотрудников нашей компании по телефонам в разделе Контакты.


Статьи по теме:

<< Назад