shapka_top1.jpg


ОПАЛУБКА ПІД ПЕРЕКРИТТЯ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія


ОПАЛУБКА ПІД ПЕРЕКРИТТЯ

Потрібно купити опалубку під перекриття та Ви зацікавлені звернутися за нею до надійного постачальника? Ми пропонуємо гарний асортимент різновидів цього матеріалу та готові надати його для Ваших потреб оперативно. У нас в опалубці не буває дефіциту і вона завжди є в наявності, готова до відправки своєму покупцю. У нашій фірмі ТОВ УКРМЕТАЛ на опалубку під перекриття найпривабливіші розцінки.


Опалубка під перекриття є горизонтальною системою, яку збирають. Для складання використовують такі елементи:


 • телескопічні стійки;
 • дерев'яні двотаврові балки;
 • ламіновану фанеру.

Спочатку відбувається встановлення стійок, потім зверху відбувається укладання балок, все застилається щитами та ллється бетон.


Опалубки 2-х видів:


 • прості опалубки під перекриття;
 • об'ємні.

Основні елементи простої опалубки під перекриття стійки, тому що вони беруть на себе всю навантажувальну роботу. Для цього їх необхідно рівномірно розставити, щоб вся площа була задіяна. Триноги дають можливість горизонтального становища. Далі встановлюються опори у вигляді унівилок або коронів, щоб підтримувати балки опалубки під перекриття. Збирається каркас і укладається фанера. Саме на неї заливається розчин.


Опалубка під перекриття, ми пропонуємо Вам яку, важлива для різних будівельних заходів. У нашій фірмі високо цінують довіру клієнтів, і ми у кожному типі представленого будівельного матеріалу впевнені. Часто звертаються до нас та за орендою опалубки під перекриття. Купити такі матеріали раціонально для багаторазового використання, залишати замовлення у нашій фірмі просто та зручно. Про наші будівельні пристрої залишають масу позитивних відгуків, наша опалубка не розчарує і Вас. Купуйте опалубку під перекриття у сумлінного та перевіреного постачальника, своїми експлуатаційними характеристиками вона Вас не підведе. Компетентні співробітники компанії завжди готові допомогти Вам у виборі опалубки професійною консультацією. Випробуйте якість продукції, яку ми рекомендуємо, звертатися за нею Ви будете зацікавлені регулярно.


Якщо вам потрібна хороша опалубка під перекриття? Купити її Ви можете у нашій фірмі за найприйнятнішою ціною та в будь-який час. Щоб купити опалубку під перекриття, зв'яжіться з нами по одному з номерів на сайті. Ми з радістю та максимально оперативно оформимо Ваше замовлення, відповімо на всі важливі питання. Співпрацювати з нами просто і насправді вигідно, Ви можете переконатися в цьому самостійно, зв'язавшись з нами вже сьогодні.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!