shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки у Києві

Прокат опалубки для монолітних перекриттів дає можливість швидко та якісно зробити заливку необхідних конструкцій за мінімальної витрати свого часу. Якщо ви звернетеся в компанію УКРМЕТАЛ, то оренда опалубки в Києві проводиться з доставкою на об'єкт і попереднім прорахунком, клієнт не ламає собі голову про те, скільки її потрібно і як її доставити. Для забезпечення оперативності та зручності, оренда опалубки Київ та Київська область передбачає те, що вона доставляється на об'єкт у повній комплектації та готовій до роботи.


Опалубка для монолітних перекриттів складається з:

 •  Телескопічна стійка. Вони бувають із зовнішнім і внутрішнім різьбленням і різняться між собою за несучою здатністю.
 •  Універсальна корона, яка потрібна для утримання балки (ригеля).
 •  Тренога, потрібна для фіксації стійки у вертикальному положенні та для стійкості опалубки.
 •  Поперечні та поздовжні балки – це ребра жорсткості, на які лягатиме фанера.
 •  Фанера. В основному використовується ламінована вологостійка фанера товщиною 21 мм.

 До переваг такої системи опалубки можна віднести швидкість та простоту монтажу, можливість створювати різні конфігурації (круглу, консольну тощо). Також не маловажливим фактором є порівняльна безпека монтажних робіт. Оренда опалубки може бути замовлена ​​з роботами з монтажу та демонтажу опалубки, в нашій компанії ТОВ УКРМЕТАЛ, де також представлена ​​опалубка в оренду.


Аренда опалубки Киев

Оренда опалубки та монтаж опалубки


Перед тим, як буде зроблено оренду опалубки для монолітних перекриттів, мається на увазі, що повинні бути закінчені такі види робіт:


 •  Підготовлено основу для встановлення опалубки, тобто залитий чорнову підлогу;
 • Зведені несучі стіни або колони;
 • Розрахована товщина монолітного перекриття, позначені прорізи під сходовий марш, під вентиляцію та димохід тощо;


Підтримуючим елементом опалубки є телескопічна стійка. Вони повинні відповідати висоті поверху та максимально допустимому навантаженню від монолітної плити перекриття. Опорна стійка опалубки необхідна для підтримки горизонтальних щитів опалубки під час заливання бетону, також як тимчасові опори при фіксуванні горизонтальних елементів. Розміщення стійок виконується згідно з розрахунками. Оренда опалубки має відбуватися згідно зі специфікацією, яка розраховується на основі креслення.


Увага: опалубка може "впасти" тільки у випадку, якщо неправильно розраховане навантаження на стійки або стійки не зафіксовані за допомогою треног.


Оренда опалубки з фанерою


Формуючою поверхнею опалубки служить ламінована водостійка фанера розміром 1,25*2,5 м та товщиною 21 мм. За потреби фанера підрізається під потрібні розміри. Після цього стандартні листи та підготовлені смуги фанери укладаються на поперечні балки. Поперечні балки укладаються відповідно до схеми розміщення, але з кроком не більше 750 мм по поздовжніх балках, які також укладаються відповідно до схеми розміщення. При укладанні фанери крайні по периметру листи перекриття кріплять цвяхами до поперечних балок, щоб уникнути перекидання листа фанери при знаходженні робітників на його консольній частині. При оренді опалубки з фанерою, потрібно точно розуміти, скільки фанери йтиме на підріз, щоб уникнути розбіжностей із власником обладнання.

Після встановлення та нівелювання (виставлення по лазеру) опалубки необхідно встановити відбортування (бортова дошка, смуги фанери) висотою, що дорівнює товщині перекриття, які закріплюють по периметру до опалубки. У деяких випадках відбортуванням може виступати ряд цегли або газоблоку. Мінімально необхідне плече спирання перекриття 120 – 150 мм на стіну, що несе.

Стики фанери можна проклеїти самоклеючою стрічкою разового застосування. Формуючу поверхню опалубки покривають мастилом, щоб уникнути жорсткого зчеплення бетону з поверхнею опалубки.

Перед армуванням та бетонуванням необхідно провести ретельну перевірку правильності встановлення опалубки відповідно до схем та розрахунків.


Демонтаж опалубки та її здавання після оренди опалубки


До початку розбирання опалубки міцність монолітної плити перекриття має бути не менше 70% проектної. Такий міцності бетон марки 25 (М 300) досягає приблизно за 7 днів. Після цього опалубку можна знімати.

Оренда опалубки у Києві закінчується її зняттям та здаванням власнику згідно зі списком. Розбирання опалубки перекриття виконується за окремими елементами. Розбирання проводиться у такому порядку:

 • Відділення бортика (отбортовки) від плити перекриття, знімання інвентарного тимчасового огородження;
 • Опускання домкратної головки приблизно на 4 см та перекидання поперечних балок. Не перекидають лише ті поперечні балки, що знаходяться на стиках фанерних листів;
 • Знімання фанери по одному листу;
 • Демонтують залишені поперечні, а потім і поздовжні балки;
 • Розкріплюють стійки-опори, що підтримували опалубку, демонтують їх


Аренда опалубки КиевПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політика

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.
Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".