shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда стійок опалубки Київ


   Оренда стійок для опалубки часто використовується при будівництві будинків, магазинів і інших приміщень на етапі зведення перекриття між поверхами.


Область застосування:


 • Телескопічні стійки - це опорна частина горизонтальної опалубки перекриття, вони приймають на себе і розподіляють вагу монолітної плити.
 • Стійки для опалубки застосовуються при наборі перекриття, як підтримуючий елемент під основними «несучими» балками конструкції.


Дуже часто стійки просто незамінні при виконанні цілого ряду демонтажних робіт і робіт зі зведення балконів та інших виносних конструкцій. Оренда стійок для опалубки набагато вигідніше ніж їх купівля за цілою низкою причин. По-перше, ціна оренди стійок набагато менше ніж ціна покупки. Немає потреби заморожувати значну суму грошей. Їх можна направити на інші напрямки будівництва. По-друге, якщо ви використовуєте стійки час від часу, то не потрібно вирішувати питання по їх складування, охорони, ремонту і т. Д. Набагато простіше подзвонити по телефону і замовити доставку стійок на будмайданчик в компанії "Укрметал". По-третє, стійки для опалубки самі по собі дуже міцні і довгоживучі. Можна не переживати за знос та амортизацію під час оренди.


Види телескопічних стійок:

 • Стійка телескопічна із закритою різьбленням (недоліком цього виду стійок є те, що дуже часто «вуха» для регулювання висоти відламуються при експлуатації і при попаданні бетону в різьбу стійку проблематично почистити.)
 • Стійка телескопічна з відкритою різьбою. Найбільш часто використовувана і застосовується при монтажі конструкцій, бувають оцинковані і фарбовані.
 • Стійка телескопічна посилена з відкритою різьбою. Основна особливість таких стійок це товщина металу і, відповідно їх вага і несуча здатність. Використовуються при зведенні нестандартних і важких монолітних конструкцій.


Оренда стійок опалубки Київ 

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політика

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.
Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".