shapka_top1.jpg


ВЕРТИКАЛЬНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ СТІЙКИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ ОРЕНДАЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: АвстріяВЕРТИКАЛЬНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ СТІЙКИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ ОРЕНДАУ комплект вертикальної опалубки обов'язково входять телескопічні стійки. Стійки потрібні для того, щоб виставити основу для бетонного перекриття у потрібній площині. Їхня довжина за рахунок телескопічної конструкції може змінюватися, що дозволяє коригувати положення перекриття з високою точністю.

Вертикальні стійки для опалубки в оренду - невід'ємна складова оренди всієї опалубки. Без стійок процес будівництва не зможе бути здійснений.


Вертикальні телескопічні стійки для опалубки оренда обійдеться вам набагато дешевше за покупку. Наші фахівці підберуть вам необхідні елементи за вашими наданими вимірами. Оплачувати ви можете будь-яким способом. Крім того, вертикальні телескопічні стійки, взяті у нас в оренду для опалубки, ми оперативно доставимо, за вказаною вам адресою.

Ми гарантуємо вам при оренді опалубки вертикальних телескопічних стояків та інших елементів:

 • якість;
 • гарні ціни;
 • професійний підхід;
 • оперативне обслуговування;
 • гарантію.
Крім того, ми пропонуємо ще й опалубки з: дерева, алюмінію, полістиролу.


Вертикальні телескопічні стійки для опалубки можете взяти в оренду, яка може бути довгостроковою або короткостроковою. Це залежить від загальної тривалості будівельної кампанії. Стійки та інші елементи опалубки беруться у користування на певний термін. Термін цей обумовлюється у договорі. Чим він довший, тим дорожче обійдеться оренда стійок. Після закінчення цього терміну стійки доведеться повернути власнику. Якщо в цьому є потреба, дію договору оренди можна продовжити. При цьому, звісно, ​​доведеться доплатити певну суму.
Ціна оренди вертикальних телескопічних стійок для опалубки буде різною, якщо порівнювати цінову політику різних підприємств. Вибираючи постачальника опалубки, слід брати до уваги як вартість. Якість стійок також дуже важлива, адже від нього залежатиме успіх результат будівельного процесу та безпека працівників будівництва.
Вертикальні телескопічні стійки для опалубки брати в оренду потрібно лише у серйозних фірмах, здатних відповідати за якість своєї продукції. Одним із найнадійніших та найвідповідальніших постачальників опалубки в Україні є підприємство «УКРМЕТАЛ». Це підприємство постачає українським будівельникам найкращу імпортну опалубку у відмінному стані.
Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!