shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда професійної вертикальної опалубки!

У монолітному будівництві вертикальна опалубка використовується практично завжди. Цей вид опалубки застосовується для формування вертикальних бетонних споруд, таких як колони, стінові перегородки, стрічковий фундамент. Вертикальна опалубка грає тут роль своєрідної форми, в яку заливається рідка бетонна суміш. Дуже зручно, що один і той же комплект опалубки можна використовувати величезну кількість раз. Після застигання бетону, коли опалубка вже виконала своє призначення в одному місці, її можна абсолютно легко розібрати і застосувати в іншому.
Оренда професійної вертикальної опалубки - дуже зручний і затребуваний сервіс. Він напевно зацікавить тих, хто планує будівництво, але не планує опалубку купувати. Ситуацій, коли придбання опалубки є недоцільним, придумати можна масу. У таких ситуаціях оренда професійної вертикальної опалубки і опалубки інших видів буде найкращим виходом.
Оренда професійної опалубки вертикальної є на сьогоднішній день затребуваною послугою. Це стосується як маленьких, так і великих будівельних організацій. Наша компанія з повною відповідальністю рекомендує різні типи опалубок.
Оренда професійної опалубки вертикальної включає в себе саму конструкцію і її елементи.

У комплект входять різні деталі у вигляді:
 • універсальних щитів;
 • щитів рамних (пропонуємо всі розміри);
 • колонних елементів;
 • кутових;
 • доборів.
Щоб оренда професійної вертикальної опалубки була по мінімуму витратною, необхідно точно знати, які елементи даної конструкції і в якій кількості будуть потрібні на конкретно цьому будівельному майданчику. Як правило, постачальники опалубки стягують плату за кожен окремий елемент. Тому брати більшу кількість щитів, кронштейнів, замків, підкосів і так далі вельми нерозумно з фінансової точки зору. Для розрахунку комплектів опалубки сьогодні в допомогу приходять деякі спеціальні комп'ютерні програми. Розрахунок комплекту і, як наслідок, вартості оренди професійної вертикальної опалубки повинен здійснюватися в індивідуальному порядку в кожному випадку. Так як опалубні конструкції нам поставляють від найкращих фірм виробників, тому ми просимо, щоб ви, орендуючи професійну опалубку вертикальну, дбайливо поставилися до неї під час експлуатації.


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політикаАдреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".