shapka_top1.jpg


куТ рОЗПАЛУБНИЙ, ДЛЯ ОПАЛУБКИ ШАХТ, СТІН, КОЛОН

Розпалубний кут виготовлений за передовими європейськими технологіями спеціально для шахт. За правилами техніки безпеки опалублення та розпалублення виконуються за допомогою шпинделя з використанням молотка, сталевої арматури або ключа-тріщатки. Переміщення внутрішньої банки шахти здійснюється з економією часу роботи крана цілком.

Угол распалубочный, для Опалубки шахт, стен, колоннКут розпалубний, для Опалубки шахт, стін, колон використовується при монтажі опалубки для внутрішніх та зовнішніх кутів. Кути встановлюються на стиках стін у поєднанні зі щитами. Щити з'єднуються за допомогою швидкодіючого затискача.

Кут розпалубний, для Опалубки шахт, стін, колон застосовується для заливання кутів залізобетонних конструкцій.


Кут розпалубний, для опалубки шахт, стін, колон використовується при опалубленні внутрішніх кутів, замкнутого типу конструктивний елемент будівлі.


Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам.


Додаткову інформацію Ви можете отримати від наших співробітників за телефонами в розділі Контакти.


Статьи по теме: