shapka_top1.jpg


РОЗБІРНА ОПАЛУБКАЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія


РОЗБІРНА ОПАЛУБКА


Бажаєте використовувати в будівництві розбірну опалубку і маєте намір за надійною системою звернутися до виробника? Ми займаємося постачанням дуже широкого асортименту опалубки якісної розробки. Вона відрізняється надійністю та високим рівнем якості, з нею зручно та приємно працювати. Зверніться сьогодні до нашої фірми, і ми надамо оптимальну за всіма параметрами систему для Вас.

Потрібна розбірна опалубка? Замовте її у нас, і вона чудово справлятиметься зі своїм завданням.

Комплект розбірної опалубки ми можемо зібрати для Вас індивідуально, ми відкриті для потреб та інтересів клієнтів. Наша компанія надає також окремо різні опалубні елементи та матеріали. Готову систему можна в нашій компанії навіть взяти в оренду на вигідних умовах. Вибирайте на користь розбірної опалубки, і Ви значно спростите процес свого будівництва. Ми відповідаємо за якість матеріалів, що надаються, і у нас завжди відкриті для постійного співробітництва з будівельними компаніями. Детальна інформація про всі варіанти опалубки є на сайті, і ми своїм клієнтам в особистій консультації також не відмовляємо. Розбірна опалубка буде раціональним рішенням, адже її легко адаптувати до вимог різних будівельних проектів. Замовте індивідуальну комплектацію такої системи у нас і будьте певні, чи у запланованих будівельних роботах вона Вас не підведе.


Якщо вам необхідно залити:

 • залізобетонні споруди;
 • великі за габаритами блоки для фундаменту;
 • кільця для колодязів;
 • ростверкові балки,

Використовуйте таку систему, як розбірна опалубка.

Вона також використовується для заливки у стрічкових та плиткових фундаментах. Тобто, скрізь, де потрібна витрата бетону, у великих обсягах, потрібна розбірна опалубка.

Вона має два елементи – силовий каркас та щити. Каркаси служать для підтримки щитів, а щити розбірної конструкції допомагають утримувати рідкий бетон доти, доки він не затвердіє.

Одноразові опалубки та багаторазові мають свої відмінності. Розбірна опалубка багаторазова проводиться з захисними елементами щитами з кріпленням: саморізами, болтами, засувками, до каркаса. А при нерозбірному варіанті відбувається жорстке кріплення та демонтаж у цьому випадку неможливий.

При поодиноких операціях можна використовувати дешеву конструкцію. Щити будуть виготовлені за допомогою ламінованої фанери, а для каркасу ви використовуватимете дерев'яний брус.

Можете також взяти конструкції розбірні - переставні, щоб досягти результатів у пошаровому лиття. Але такий вид опалубки використовується у поодиноких випадках.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!