shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


 ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки для Вас!

        Опалубка - це конструкція з різних елементів, в яку заливають бетонну суміш, щоб отримати виріб певної форми. Після застигання суміші опалубку прибирають. Головне її призначення - витримати тиск бетонної суміші без зрушень, які можуть порушити геометрію виробу.


    Сьогодні такі конструкції користуються великою популярністю в будівельній галузі і багато будівельних організацій купують опалубку, але більш вигідним і раціональним для Вас є оренда опалубки. Так можна взяти на час ці конструкції, використовувати їх за призначенням і повернути орендодавцю. Витрати в такому варіанті для вашої фірми значно знизяться. Причому якість і надійність орендованих опалубок для Вас не поступається новим аналогічним будівельним пристосуванням.


      Оренда опалубки для Вас - це правильне рішення! Взяти в оренду опалубку недорого можна в компанії ТОВ "УКРМЕТАЛ", у нас Ви знайдете широкий вибір опалубки, причому якість і надійність орендованих опалубок нітрохи не поступається новим аналогічним будівельним пристосуванням.

                                                                            Оренда опалубки для Вас!


        Оренда опалубки для вас не викличе ніяких труднощів. Навпаки, ви заощадити гроші. Ось тільки заздалегідь подайте заявку. Щоб можна було обговорити всі питання. Бажано до заявки докласти проект майбутньої будівлі. Після того, як заявка буде розглянута, оренда опалубки для вашої будівництва буде документально підтверджена договорами. Після внесення застави ви можете взяти опалубку в оренду для своїх потреб. Повернути ви повинні її з належним виглядом. Тобто чисту, що не поламану. Терміни оренди встановлюєте ви самі. Оплата проводиться в різний спосіб. Вважається кожен день. Тому в інтересах орендарів, скоріше закінчити об'єкт.
         Цінова політика фірми ТОВ "УКРМЕТАЛ" досить лояльна до наших замовників. Оренда опалубки для Вас буде вигідним рішенням, тому що наша фірма одна з найдешевших в столиці, в той час наша опалубка відмінної якості і надійна.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".