shapka_top1.jpg


ДЕРЕВ'ЯНІ ЩИТИ ОПАЛУБКИЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяДЕРЕВ'ЯНІ ЩИТИ ОПАЛУБКИ


На сьогоднішній день не вигідно витрачати час на транспортування того, що можна створити просто на будівельному об'єкті. Також варто відзначити, що щільні плити бетонних стін можуть бути більш щільними та міцними, ніж ті, що реалізуються у промислових масштабах, оскільки Ваша команда самостійно контролює процес виготовлення плит. Купуйте дерев'яні щити опалубки, щоб не думати про купівлю бетонних панелей та їх перевезення.

Наше підприємство працює на ринку послуг України вже кілька років. Ми надаємо можливість проводити опалубні роботи кожному. Серед наших клієнтів зустрічаються як будівельно-ремонтні компанії, так і приватні особи, тому що дерев'яні щити опалубки необхідно купити для будь-якого масштабу. Даним способом виробляють стоки, стінки, міжповерхові плити перекриттів, колони, греблі і навіть фундамент. Щоб ці елементи зберігали рівну форму, необхідно використовувати якісні матеріали.

Дерев'яні щити опалубки мають бути з вологістю, що не перевищує 25%. Зазвичай їм використовують хвойні дерева. А кріплення та інші елементи виготовляють із листяних порід.

Що можна зробити з дерев'яних щитів опалубки?

Зазвичай будови відносяться до невеликих споруд:

  • гаражів;
  • лазням;
  • а також до заміських приватних будинків.
Легкі та гнучкі листи разом із міцними кріпленнями дозволяють заливати точну структуру з дерев'яних щитів опалубки. Щоб купити справді довговічне обладнання, необхідно грамотно вибирати виробника продукції. На нашому сайті перераховані всі партнери компанії, які постачають свої вироби для будівельної галузі. Вони довели свою надійність на світовому ринку, а ми надаємо їх оренду товарів.
Опалубка з дерев'яних щитів просто встановлюється та легко демонтується. Її можна зробити самим, не вдаючись до допомоги фахівців, якщо працювати на будівництві невеликих будівель. До того ж, і вартість її в порівнянні з іншими матеріалами недорога.

Звертайтесь до нас за телефоном, якщо Вам необхідно купити дерев'яні щити опалубки. Номер нашої компанії вказано на офіційному сайті. Також Ви маєте можливість уточнити вартість товарів та їх характеристики. Зверніть увагу на виробників виробів та вибирайте матеріали саме для тих видів опалубної роботи, які чекають саме на Вас.

Щоб купити наші дерев'яні щити опалубки, потрібно набрати номер нашого підприємства та обговорити замовлення. Ми надамо своєчасну доставку за помірною ціною. Рекомендуємо також ознайомитися з інформацією щодо правил експлуатації та зберігання виробів будівництва.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!