shapka_top1.jpg


ГОРИЗОНТАЛЬНА ОПАЛУБКАЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австріягоризонтальна опалубка

Горизонтальна опалубка бере участь у процесі формування міжповерхових бетонних перегородок. Без застосування опалубки не обходиться практично жодне будівництво. Тому не дивно, що оренда горизонтальної опалубки цікавить багатьох будівельників.

На сьогоднішній день орендувати комплект опалубки вийде набагато дешевше, ніж його придбати. Скористатися послугою оренди горизонтальної опалубки означає скоротити фінансові витрати на будівельні роботи.


Горизонтальна опалубка перекриттів допомагає опалублювати стельові перекриття розміри по довжині, ширині, товщині перекриття можуть бути різними. Тобто горизонтальну опалубку можна адаптувати до різних за складністю будівельних проектів.
Пропонуємо скористатися нашою пропозицією щодо купівлі або оренди горизонтальної опалубки перекриттів. Ми надамо вам чітко підібрані один до одного деталі. Ви отримаєте раціональні економічно вигідні комплекти будь-якого будівництва. 
Завдяки широкому асортименту ми вам швидко підберемо згідно вашого проекту:

  • стійки;
  • триноги;
  • корони.
Кожен елемент, звісно, ​​знадобиться над єдиній кількості. Скільки буде потрібно триног, скільки балок, скільки стійок і так далі зможе точно розрахувати фахівець у цій сфері. Компанії, що пропонують горизонтальну опалубку в оренду, зазвичай надають також послуги розрахунку комплекту. Для цього достатньо дати на ознайомлення фахівця план будівництва майбутньої споруди. Використовуючи свій досвід, знання та деякі допоміжні комп'ютерні ресурси, фахівець зможе визначити, в якій кількості кожен елемент увійде в комплект, що орендується. Від правильності проведених розрахунків та якості наданих елементів горизонтальної опалубки певною мірою залежатиме успіх будівельної кампанії. Тому довіряти розрахункові роботи та здійснювати оренду горизонтальної опалубки слід лише у надійній фірмі з великим досвідом роботи.

Оренда горизонтальної опалубки коштуватиме недорого, якщо здійснити її в ТОВ «УКРМЕТАЛ».

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!