shapka_top1.jpg


ЯК ВИРІВНЯТИ ОПАЛУБКУ ПІД ФУНДАМЕНТЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: АвстріяЯК ВИРІВНЯТИ ОПАЛУБКУ ПІД ФУНДАМЕНТФундамент є основною частиною будь-якої будівлі. Важливо, щоб він був рівним по горизонталі та вертикалі. Багато в чому це залежить від основи фундаменту та рівності опалубки. У цій статті ми розповімо, як вирівняти опалубку під фундамент по горизонту та вертикальні грані основи.

Задля збереження рівності основи визначаються крайні точки. За допомогою них визначаються межі будівлі. Перед тим, як почати встановлювати арматурний каркас та заливати фундамент, укладається гравійна основа. Хоча після зведення будівлі на нього ніхто не зверне увагу, цей шар впливає на міцність вищих конструкцій.

Прийнято робити подушку завтовшки близько 0,2 метра. Який шар знадобиться у конкретному проекті, залежить від типу ґрунту та маси будівлі.

Крім основи фундаменту, слід приділити увагу рівність бічних сторін. Для цього використовують опалубку, виставлену по горизонталі. Якщо вийшли нерівні боки, то можна виправити ситуацію, не руйнуючи конструкцію.

Навіть за дотримання всіх рекомендацій може вийти нерівна горизонталь основи. Виправити ситуацію можна, вирівнявши опалубку для фундаменту. Уздовж бічних стінок фундаменту піднімається опалубка. Якщо висота поверхні, що вирівнюється більше п'яти сантиметрів, знадобиться армуюча сітка.

Часто питають, як вирівняти опалубку під фундамент. Щоб рівність фундаменту була збережена, за допомогою заздалегідь знайдених крайніх точок, необхідно подумки викреслити межу споруди. Постарайтеся засипати гравієм це місце, а потім лише встановлювати каркас з арматури та робити заливку.

Потім, як належить для вирівнювання опалубки під фундамент, потрібно підрівняти бічні сторони. У місцях для ізоляції необхідно також досягти рівної поверхні.

Як отримати і за допомогою чого горизонтально вирівняну площу під опалубку фундаменту?

Скористайтеся:
 • кельмою, лопатою, молотком;
 • армуючою сіткою;
 • дерев'яними дошками;
 • розчином;
 • нівеліром або гідрорівнем.


             

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!