shapka_top1.jpg


ОПАЛУБКА ДЛЯ СВАЙНОГО ФУНДАМЕНТУЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяОПАЛУБКА ДЛЯ СВАЙНОГО ФУНДАМЕНТУ


Звести будинок на неміцному грунті завдання їх легких. Але, якщо ви не плануєте підвальне приміщення, то пальовий фундамент стане вам цілою знахідкою.

Опалубка для пальового фундаменту є важливою складовою його зведення, від неї залежить процес будівництва фундаменту більшою мірою. Розглянемо основні принципи створення та встановлення паль.

Паля має вигляд масивного стрижня, який потім загвинчується, забивається або вдавлюється у викопану невелику ямку (свердловину). Вагове навантаження від будинку, причому паля передає на міцну частину землі, в тому числі і за допомогою сил тертя бічними стінками. Висячими палями називають такі палі, які тільки за рахунок сили тертя бічних стін і тримаються у землі.

Фундамент пальового типу має низку чудових якостей. Земляні роботи зведені до мінімуму, котловани не потрібні. Що, своєю чергою, означає, що жодної техніки для цих робіт не знадобиться. До того ж, встановлювати палі можна навіть у зимовий період. Та й коштують вони значно менше, ніж монолітний, стрічковий чи інший фундамент. Але найголовніше – це та якість, з якою паля впирається в землю, остання, причому, може бути навіть болотом, саме тому важливо вибрати якісну опалубку для пальового фундаменту.
Опалубка для пальового фундаменту є трубою. На її виготовлення може піти руберойд або азбестоцементна труба. Цю конструкцію має знаходитись у свердловині.
Якщо не робити опалубку для фундаменту пальового, то міцність палі буде знижена і поступово вона зруйнується. Зробити також потрібно армуючий каркас. Арматуру під час заливання потрібно сховати під бетон. Захисний шар має бути близько 50 мм.
В опалубку для фундаменту пальового бетон заливається пошарово по 500 мм. Він ущільнюється за допомогою вібратора. Пухирці забираються багнетом. Бетонувати потрібно відразу, без перерв, щоб вийшов цілісний моноліт без тріщин.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!