shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єм. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда будівельної опалубки

   Опалубка – це сучасна конструкція, призначена для обмеження простору, що буде заповнено бетоном під час проведення монолітного будівництва, заливання бетону для фундаменту та інших будівельних процедур. Сучасна опалубка може мати різну конфігурацію і виготовлятися з різних матеріалів, вона дозволяє значно прискорити та підвищити ефективність бетонних робіт. Якщо вам потрібна опалубка, і ви плануєте їй скористатися один раз, то не обов'язково купувати її, ви можете взяти її в оренду. Оренда будівельної опалубки надається безліччю різних організацій та фірм. На сьогоднішній день послуги здачі в оренду опалубки дуже популярні і мають досить високий попит. Наша компанія "УКРМЕТАЛ" пропонує вигідні умови щодо оренди будівельної опалубки.

     Використання будівельної опалубки.

    Опалубка дозволяє значно скоротити час, що витрачається на будівництво. Вона встановлюється лише на якийсь час для обмеження ємності з бетоном, а після його застигання знімається і може бути перевезена на інший будівельний майданчик.

   Сама опалубка вона може бути виготовлена ​​з фанери, ламінованих панелей, сталевих сплавів та інших матеріалів, так само існує спеціальна незнімна опалубка, яку найчастіше можна зустріти у формі блоків, які збираються в єдине ціле, після чого все заливається бетоном (зрозуміло, що незнімну опалубку, в оренду не взяти, її можна лише купити). Окремі компоненти з'єднуються між собою за допомогою болтів, що дозволяє створити конструкцію потрібної форми будь-якого об'єкта.

 

                                                         Аренда строительной опалубки/строительная опалубка

 Якщо Ви працюєте в більш-менш великій будівельній компанії, то сенсу орендувати опалубку немає. Куди вигідніше купити її та використовувати на різних будівельних майданчиках, адже її вартість окупиться лише за один-два будівельні сезони. Але якщо Ви є приватним забудовником, то покупка опалубки може досить сильно підвищити вартість проведення будівництва, адже сучасна конструкція такого типу виготовляється із сучасних матеріалів та при використанні сучасних технологій. Тому опалубка має досить високу вартість.

                                                   Аренда строительной опалубки/ строительная опалубка

З цієї причини набагато вигідніше не купувати її, а лише взяти на якийсь час в оренду будівельну опалубку, а після проведення всіх робіт – повернути назад власнику. Також такі послуги часто використовуються і невеликими будівельними бригадами та компаніями, які ще не вийшли на серйозний рівень доходу. Таке рішення допомагає підвищити ефективність проведення роботи при зниженні витрат, тому саме такий метод вирішення питання для невеликих організацій вважається найбільш прийнятним.


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.
Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".