shapka_top1.jpg


ПРОДАЮ ОПАЛУБКУЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія.продаю опалубкуНаша компанія може вам поставити різноманітне обладнання для будівництва. Продаю опалубку, необхідні до неї елементи, металопрокат та інше. Весь перелік товарів можна переглянути в каталозі. Пропонуємо оренду, продаж опалубки, яку використовують для стінових поверхонь, перекриття та інше.

На сьогоднішній день багато приватних компаній з ремонту та будівництва бетонних споруд можуть займатися своєю професійною діяльністю на високому рівні. Завдяки поширеному продажу опалубки виготовлення колон, стін та перекриттів тепер відбувається прямо на будівельному об'єкті. Вам не потрібно займатися транспортуванням габаритних плит та крихких виробів з арматури та бетону. В рамках продажу різноманітної опалубки надається вибір серед моделей, якості та виробництва виробів. Ви можете ознайомитись із повним каталогом доступних товарів на офіційному сайті нашої компанії. Зверніть увагу на те, що ми також пропонуємо придбати супутні матеріали для встановлення обладнання та фіксації листів. Тому, якщо ваша організація займається будівництвом приміщень, звертайтеся, і ми вам допоможемо в придбанні опалубних конструкцій. Усі вони мають свої характерні риси, допомагають створювати задумані форми. Вони виробляються кількох видів. Продаж опалубки відрізняється за певними ознаками:

 1. Дрібно-щитову опалубку продаємо окремими панелями, з малими розмірними формами та легкими за вагою. Для такої конструкції немає потреби залучати спеціальну техніку.
 2. Якщо ви будуєте монолітні конструкції, то в цьому випадку бажано використовувати універсальне обладнання.
 3. Щоб звести стіни з великою площею, потрібні великощитові опалубки.
 4. Для переміщення вздовж споруд, що споруджуються, використовують горизонтально-переміщувані опалубні конструкції.
 5. При різних розмірах у товщині стін застосовуються підйомно-переставні системи. Тобто можна спокійно, навіть за назвами визначитися у виборі опалубки.

Вас цікавлять компанії, де надається вигідний продаж опалубки у будь-якій кількості? В асортименті нашого підприємства на Вас чекає великий вибір матеріалів для проведення опалубних робіт. Рекомендуємо ознайомитись з каталогом та вивчити ціни доступних товарів.

У списку послуг нашого підприємства, крім продажу, надаємо опалубку в оренду. Якщо Вам необхідно провести лише одне будівництво та подальше зберігання обладнання не включено до Ваших планів. Ви можете зв'язатися з нами по телефону, щоб здійснити доставку опалубних матеріалів. Також рекомендуємо ознайомитися з інформацією про наших постачальників, які виготовляють опалубку. При продажі Ви вибираєте не лише параметри та кількість виробів, але також і компанію-виробництво. Це рішення може вплинути на якість готових виробів з бетону.

Якщо Вас приваблює продаж опалубки для майбутнього використання обладнання в промислових масштабах, просто наберіть наш номер. Ми надамо багато різних варіантів обладнання для роботи на будівельному об'єкті від світових виробників за привабливими цінами.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!