shapka_top1.jpg


Корони для опалубки

Короны для опалубки

МИ ВІДПОВІДІМО НА ВСЕ ВАШІ ПИТАННЯ - +380681687576

Корони для опалубки Корона для опалубки перекриття використовується у будівництві монолітних будинків як підтримуюча для балки перекриття Н20. Корона універсальна є одним із елементів системи опалубки перекриття на телескопічних стійках.

Технічні характеристики унівилки:

Матеріал – Сталь;

Обробка поверхні – Фарбування або Оцинкування

Розміри – 325х214х134 мм.

Маса – 2 кг.

Унівилка дає можливість надійно забезпечити надійну опору та зафіксувати поздовжню балку при встановленні опалубки перекриття.

Корона для опалубки перекриття в таких розмірах, що дозволяють укласти в одну корону кілька поздовжніх балок перекриття.

Компанія УКРМЕТАЛЛ надає послуги з продажу опалубки, оренда опалубки та купівлі опалубки, для того щоб отримати кваліфіковану консультацію з оренди опалубки або купити опалубку Вам потрібно звернутися до нашого менеджера за телефоном +380681687576. Компанія УКРМЕТАЛ дуже лояльна до своїх клієнтів і завжди йде на зустріч, тому якщо у Вас з'явилися будь-які питання до нашої компанії, ми завжди раді на них відповісти!

Оренда опалубки є великою перевагою з нашою компанією, оскільки ми завжди відкриті до діалогу з нашими клієнтами і готові піти на зустріч. Для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок та гнучкі терміни оренди опалубки.

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам. Наш склад знаходиться у Києві (Київ). Зверніться до наших менеджерів за телефоном: +380681687576

Додаткову інформацію Ви можете отримати від наших співробітників за телефонами в розділі Контакти.


Статьи по теме: