shapka_top1.jpg


ВЕРТИКАЛЬНА ОПАЛУБКА ДЛЯ СТІН


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяВертикальна опалубка для стін


Для більшості будівельних організацій важливо, щоб будівництво було досить швидким, так будівництво стає рентабельним. Однак, погоня за швидкістю зведення не повинна супроводжуватись зниженням якості та надійності робіт. Щоб спростити та прискорити роботи зі зведення вертикальних конструкцій, перегородок та стін використовується вертикальна опалубка для стін.

Дану конструкцію можна купити, якщо вона потрібна на постійній основі для багаторазового будівництва, а можна скористатися орендою вертикальної опалубки для стін. У Києві ціна, як і в інших містах, на оренду буде значно нижчою, ніж на покупку. І якщо допоміжна тимчасова конструкція необхідна для одноразового застосування, то оренда вертикальної опалубки для стін (ціна доступна) буде оптимальним рішенням.


Сучасну опалубку можна використовувати на будь-якій висоті, вона досить проста у монтажі та демонтажі. Опалубка може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, мати різну комплектацію. Необхідний вид обладнання визначається відповідно до потреб та особливостей будівництва.


Вертикальна опалубка для стін використовується при зведенні монолітних житлових та промислових споруд. Вона служить для отримання рівних зовнішніх та внутрішніх стін із бетону. Завдяки вертикальній опалубці для стін відбувається зниження трудових та тимчасових витрат. Систему легко монтувати та переставляти згідно проекту.


Вертикальна опалубка для стін служитиме довго, тому що має відмінну ремонтопридатність. Змінюючи деталі, що зносилися, її можна використовувати необмежений термін. Стінова опалубка цього виду встановлюється за певною документацією схемою.
Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!