shapka_top1.jpg


КЕСОННІ ОПАЛУБКИ ПЕРЕКРИТТЯКУПУЄМО ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ ЗА ВИСОКОЮ ЦІНОЮ
!Телефонуйне та замовляйте просто зараз! +380681687576
МИ КУПУЄМО ОПАЛУБКУ В БУДЬ-ЯКИХ ОБ'ЄМАХ! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

КУПИМО ВЕРТИКАЛЬНУ ОПАЛУБКУ:
-ГАЙКИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ
-ШПИЛЬКИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ
-КРОКОДИЛИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ
-РОЗКОСИ(ПІДКОСИ) ДЛЯ ОПАЛУБКИ
-ПІДМОСТКИ

КУПИМО ГОРИЗОНТАЛЬНУ ОПАЛУБКУ:
- СТІЙКИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ (ТЕЛЕСКОПІЧНІ СТІЙКИ;
- БАЛКА ДЛЯ ОПАЛУБКИ (РІГЕЛЯ, БАЛКА Н20);
- КОРОНИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ;
- ТРИНОГИ ДЛЯ ОПАЛУБКИ;
- ФАНЕРА ЛАМІНОВАНА;

Куплю опалубку характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;
  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576
  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 20 000 кв.м.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австрія

КЕСОННІ ОПАЛУБКИ ПЕРЕКРИТТЯ            

В наш час процес будівництва розвивається, з'являються нові підходи в будівництві, одним з таких є кесонна опалубка перекриттів, яка дозволяє зменшити загальну товщину перекриття та збільшити прольоти між колонами або стінами, що несуть.
Використання кесонної опалубки перекриття суттєво знижує витрату арматури та бетону в порівнянні зі стандартними системами опалубки перекриттів.

Кесонні опалубки перекриття інакше називають касетними. Такі конструкції випускаються кількох видів:

  • самонесучі;
  • комбіновані;
  • фанерні.

Самонесучі опалубки перекриття мають елементи, виготовлені заводським способом. При використанні такої опалубки відпадає необхідність у великих кількостях застосовувати настили для об'ємного інвентарного типу елементів опалубних систем.

У комбінованому типі передбачено встановлення об'ємних елементів на фанерні або дощкові настили. Якщо порівнювати з самонесучим обладнанням, то тут використовується менше стійок та балок. Зате потрібен добрий настил.

Для фанерних опалубок перекриттів потрібна ретельна підготовка перед встановленням. Зазвичай їх використовують на невеликих площах. Усі об'ємні елементи використовують фанерні, такі як і настили.

Переваги кесонної опалубки перекриттів:

ЕКОНОМІЧНІСТЬ - порожній простір, створений під кесонною опалубкою, дозволяє значно економити бетон у порівнянні з повністю відлитим перекриттям. Система легко укладається на дерев'яні балки H20 та не вимагає тимчасових опорних систем.

БЕЗПЕКА - систему кесонних опалубок перекриттів можна встановлювати знизу, забезпечуючи максимальну безпеку будівельників.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ - своєрідна форма у вигляді купола дозволяє створювати ребристі поверхні великих прорізів у двох напрямках, підвищуючи ефективність конструкції завдяки меншій вазі самого перекриття. Після демонтажу бетон не прилипає до пластику, дозволяючи цим виробляти зняття опалубки легко і швидко без застосування мастильних матеріалів для розпалубки. Усі елементи очищаються невеликою кількістю води.

ПОВТОРНЕ ВИКОРИСТАННЯ - завдяки своїй формі та властивостям матеріалу, кесонні опалубки перекриттів можна використовувати багаторазово.

ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ - дуже легкий матеріал. Опалубку можна знімати і переміщати будмайданчиком без застосування підйомного крана. займає мало місця при зберіганні і може зберігатись навіть у вологих приміщеннях.

РЕЗУЛЬТАТ - отримане перекриття можна залишити без додаткової обробки, пофарбувати чи встановити підвісні стелі із гіпсокартону.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ - опалубка повністю виконана з ABS-пластику.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!