shapka_top1.jpg


оренда опалубки  068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки, що знімається. 

 

     Кожне будівництво починається з проекту та кошторису, в який закладено вартість тих чи інших витрат, що будуть на всьому протязі будівництва. Як здешевлення монолітного будівництва ми пропонуємо взяти в оренду опалубку, що знімається, це вигідно з компанією "УКРМЕТАЛ". Для порівняння, що краще – оренда або покупка, задумайтеся на хвилинку, ви ж не станете купувати автокран, бетонозмішувач, вантажний автотранспорт і налагоджувати своє виробництво металопрокату, думаю це дуже дорого. Така ж ситуація і з опалубкою, якщо вона вам необхідна - ви її купуєте для багаторазового використання, якщо будівництво не ваша основна спеціалізація, тоді оренда саме те, що Вам потрібно.

    У знімній опалубці якщо свої плюси - найголовніший, це те, що вона знімна і багаторазового використання, в її допомогою можна звести не одну монолітну споруду за короткий термін, все залежить від якості бетону та умов твердіння, що, як правило, відбувається в термін від 10 до 28 днів, після цього опалубку можна або віддати тому, у кого її було взято в оренду, або перевезти на інший об'єкт.

                                                         Аренда съемной опалубки/сьемная опалубка

       Саме по собі поняття монолітного будівництва вже включає в простоту і швидкість виконуваних дій, а саме оренду незнімної опалубки, тільки уявіть наскільки просто встановити щити на потрібній відстані один від одного і за допомогою спеціальних кріпильних елементів зафіксувати, вирівняти і ви відразу досягли рівних стін для свого будинку, вам у майбутньому не потрібно буде вдаватися до додаткових складних робіт з вирівнювання та обробки стін. За рахунок міцних стиків та гарантованої надійності план робіт суттєво скорочується на користь економічності без шкоди якості. Будь-який фахівець скаже, що це саме ті плюси, через які монолітне будівництво набуло такої популярності серед зведення житлових будинків, дач, басейнів, тунелів та інших об'єктів.

      Всі елементи опалубки, які компанія "УКРМЕТАЛ" надає, пройшли сертифікацію не тільки на сумісні характеристики, але і на міцність і простоту в роботі. Якщо ж ви переживаєте, що підібрати потрібні елементи завдання Вам не під силу – можете не переживати, ми можемо провести інженерно-технічний розрахунок за вашими кресленнями та скажемо точну кількість необхідного обладнання з повним звітом, де і як який елемент потрібно встановити, ми також готові провести інженерно-технічний супровід Вашого будівництва, будемо контролювати всі роботи від А до Я, поки ви не побачите міцні та надійні стіни та перекриття. Якщо ж пошук фахівців із заливання бетону завдання для вас не дуже цікаве, то ми також пропонуємо свої послуги.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".