shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б.

 Контактний номер телефону: +380681687576.

Опалубка для перекриття

Оренда опалубки перекриттів дуже популярна серед будівельників монолітників. Опалубка – це тимчасова конструкція, яка застосовується для виготовлення бетонних перекриттів та інших виробів різних форм (міжповерхові перекриття, монолітні стіни та колони). З кожним роком зростає популярність технології монолітного будівництва, яка дає змогу побудувати практично будь-яку геометрично-складну споруду. Немає потреби «прив'язуватися» під стандартні розміри плит перекриття. Плюс до цього, монолітні конструкції не мають порожнеч і швів, що забезпечує їхню високу міцність, сейсмостійкість, звуко та теплоізоляцію. При такому будівництві опалубка може знадобитися вже на етапі фундаменту або стін підвалу. І обов'язково знадобиться при подальшому будівництві – на етапі заливання монолітного перекриття. При цьому найчастіше набагато вигідніше буде взяти опалубку в оренду, ніж її купувати.


Оренда опалубки в компанії Укрметал у Києві, переваги:

 • Ви берете опалубку в оренду саме на той термін, який потрібний для виконання бетонних робіт.
 • Вартість оренди опалубки суттєво менша за вартість її покупки.
 • Ви не втрачаєте грошей на зносі обладнання (крім випадків навмисного псування обладнання).
 • Ви не сплачуєте за довгострокове зберігання опалубки на складі.
 • Ви не сплачуєте за охорону.
 • Ви не заморожуєте одразу велику суму оборотних коштів, як при купівлі опалубки.


Аренда опалубки, опалубка перекрытийОренда опалубки для перекриттів включає цілий перелік обладнання, який вам знадобиться для виконання робіт. При цьому треба пам'ятати, що при замовленні обладнання, потрібно враховувати висоту поверху (чим більше висота поверху, тим більше стійок вам знадобиться), відстань між несучими стінами або колонами. фахівці компанії УКРМЕТАЛ складуть точний список обладнання, який вам знадобиться для виготовлення монолітного перекриття. Комплект опалубки для монолітного перекриття складається з:

 • Стійка телескопічна – це металева висувна стійка, яка буває із зовнішнім та внутрішнім різьбленням і яка служить для фіксації несучих балок на певній висоті. Також стійки розрізняються за своєю несучою здатністю. Ми використовуємо для оренди тільки стійки із зовнішнім різьбленням, переважно фірми doca. Вони більш надійні, практичні та менш зносостійкі.
 • Унівилка або, по-простому, коронка - це елемент опалубки, який вставляється зверху в стійку і дозволяє фіксувати горизонтальні балки. Представляє собою металеву пластину з чотирма штирями, між яких і встановлюється балка
 • Балка або ригель - це дерев'яна балка висотою 200 мм, яка встановлюється в унівилку і є основою перекриття. Це своєрідні ребра жорсткості та каркас усієї конструкції. В оренду ми надаємо балку фірми Дока, виробництва Австрії.
 • Тринога – це елемент, що фіксує стійку у вертикальному положенні. Він потрібний для стійкості опалубки.
 • Фанера ламінована – це вологостійка, ламінована фанера товщиною 21 мм, яка стелиться зверху на балки для подальшого заливання бетоном.

Така система опалубки відрізняється простотою та швидкістю монтажу, можливістю створювати різні конфігурації (круглу, консольну тощо). Також не маловажливим фактором є велика здатність опалубки і порівняльна безпека монтажних робіт.Аренда опалубки, опалубка перекрытий, опалубка для перекрытий

Як змонтувати опалубку для перекриття?

Це питання ми часто чуємо телефоном. Тому хочемо звернути вашу увагу на деякі нюанси.

 • По-перше, переступаючи до встановлення опалубки перекриття, ви повинні повністю закінчити певні види робіт. Обов'язково має бути зроблена міцна основа для встановлення стійок – залита чорнова підлога. Потрібно пам'ятати, що куб армованого бетону, який використовується для монолітного перекриття, важить приблизно 2,5 тонни. Так, наприклад, при виготовленні монолітного перекриття площею 100 квадратних метрів та товщиною 200 мм, вага його становитиме 50 тонн.
 • По-друге, має бути врахований проліт між несучими стінами чи колонами. Для монолітного перекриття оптимальна відстань між опорами – 6 метрів чи менше. При відстанях більше 6 метрів, обов'язково робиться посилення монолітної плити або за допомогою арматури, або за допомогою балок.

Також потрібно правильно розрахувати товщину перекриття, позначити прорізи під сходовий марш, вентиляцію, димарі і т.д.

Увага: опалубка перекриття може не витримати і «впасти» тільки у випадку, якщо неправильно розраховане навантаження на стійки або стійки не зафіксовані за допомогою триноги.


Основним несучим елементом опалубки є телескопічна стійка. Вони повинні відповідати висоті поверху та максимально-допустимому навантаженню від монолітної плити перекриття. Стійки розставляються починаючи від стіни, що несе, через кожні 2 метри. Зверху одягаються корони, в які вкладаються направляючі балки, на які укладаються поперечні ригелі з кроком 40 - 70 см. Поверхнею, що формує опалубки служить ламінована водостійка фанера розміром 1,25 * 2,5 м і товщиною 21 мм. Листи фанери починають укладатися на поперечні балки вздовж стіни починаючи з будь-якого кута. За потреби фанера підрізається під потрібні розміри. При укладанні фанери, крайні по периметру листи перекриття кріплять цвяхами до поперечних балок, щоб уникнути перекидання листа фанери при знаходженні робітників на його консольній частині. Зазвичай, при оренді опалубки у нас, вам видається схематичний план розкладки, за яким можна легко і правильно встановити опалубку. Після встановлення та нівелювання (виставлення під лазер, який ви також можете взяти в оренду в нашій компанії), опалубки потрібно встановити відсічку по периметру висота якої повинна бути не меншою, ніж товщина перекриття. Відсіканням може бути відрізна дошка або смуги фанери, які кріпляться по периметру до опалубки. У тих випадках, коли по периметру перекриття є стіни, відсічкою може виступати ряд цегли або газоблоку.

Мінімально необхідне плече оперування перекриття на стіну, що несе, 120 – 150 мм.

Коли виставлений стіл перекриття, безпосередньо перед початком в'язки арматури, стики між листами фанери слід проклеїти стрічкою (скотчем) разового застосування, що самоклеїться, для того, щоб молочко з бетону не витікало. Після цього на фанеру можна нанести спеціальне мастило для того, щоб уникнути жорсткого зчеплення бетону з поверхнею опалубки. Після завершення армування, безпосередньо перед бетонуванням, необхідно ще раз віднівелювати опалубку вже під навантаженням і провести ретельну перевірку правильності установки опалубки відповідно до схем і розрахунків.


Демонтаж опалубки

Дуже мало людей звертають увагу на цей етап, адже перекриття вже зроблено. Але хочемо вам нагадати, що ви взяли опалубка в оренду, і для того щоб отримати заставну суму в повному обсязі, слід дбайливо поставитися до зняття та розбирання опалубки. До початку процесу демонтажу опалубки міцність монолітної плити перекриття має бути не менше 70% проектною. Такий міцності бетон марки 25 (М 300) досягає приблизно за 7 днів. Після чого опалубку можна знімати. Краще демонтаж опалубки довірити кваліфікованим фахівцям компанії ТОВ УКРМЕТАЛ.


Демонтаж опалубки перекриття виконується за окремими елементами та проводиться в наступному порядку:


 • Відокремлюється борт відсічки по периметру плити перекриття.
 • Стійки опускаються приблизно на 4 см. При цьому потрібно простежити, щоб фанера відстала від перекриття і лягла на балки.
 • Перекидаються поперечні балки. Не перекидають лише ті поперечні балки, що знаходяться на стиках фанерних листів;
 • Фанера акуратно знімається по одному аркушу;
 • Знімають залишені поперечні, а потім і поздовжні балки;
 • Забирають триноги, стійки та корони.

З додаткових питань Ви завжди можете звернутися до нас за телефоном:

+380681687576

Сьогодні у всьому світі завойовує популярність перспективна технологія – монолітне будівництво. Така технологія дозволяє в найкоротший термін зводити міцні багатоповерхові будинки. При цьому територія будівництва не вимагає додаткових площ – можливе спорудження будівель у густонаселених районах.

Витрати при будівництві нижчі, що робить вартість квадратного метра доступнішою для потенційних покупців. Хороший рівень звукоізоляції та теплопостачання робить будинки комфортними для проживання. Така інновація вимагає від працівників спеціальних знань, умінь – технологія перебуває на стадії освоєння, компанії лише починають набирати досвід у цій сфері, як наслідок, застосовується обмеженою кількістю будівельних фірм. Лише поодинокі компанії можуть запропонувати будівництво монолітної будівлі гідного рівня.

 Види опалубок під час монолітного будівництва.

При будівництві монолітних споруд можуть використовуватись опалубки:

 • незнімні;
 • збірно-розбірні

Незнімні опалубки найчастіше задіють під час будівництва котеджів. Така форма виготовляється з пінополістиролу. Складання опалубки завдяки цьому матеріалу легко здійснювати через малу вагу елементів. Єдине «але» - пінополістирол піддається гниття, тому матеріали для обробки стін повинні вибиратися особливо ретельно.

Збірно-розбірні опалубки використовуються при будівництві багатоповерхових будинків та будівель адміністративного призначення. При такому варіанті можливі дві конструкції:

 • З монолітнними зовнішніми поверхнями та утепленим фасадом - їх використовують при об'ємних будівництвах.
 • З монолітними поверхнями та утепленням усередині стіни – цей варіант, який застосовують найчастіше.

Також опалубка може бути:

 •  тунельною;
 •  щитовий.

Тунельна опалубка потрібна для того, щоб зробити цілі квартирні блоки. Зводяться одночасно і внутрішні стіни та перекриття. Коли процес їхнього будівництва буде закінчено, приступають до зведення зовнішніх поверхонь.

Щитова опалубка мобільніша, але встановлюється довше. З її допомогою можна побудувати будинки з будь-яким фасадом, з необхідною кількістю поверхів. Планування квартир теж багатоваріантне, що дає хороший вибір потенційним покупцям. Замовник сам може вибрати необхідну кількість кімнат та їх розміщення

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


 • вся продукція сертифікована
 • доставка на об'єкт
 • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 • безкоштовний розрахунок опалубки
 • різні можливості оплат
 • швидке відпрацювання замовлення
 • розробка креслень для конкретного проекту
 • гнучка цінова політика

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.
Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".