shapka_top1.jpg


Гайка для опалубки (суперплита)

МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ПИТАННЯ - +380681687576

Гайка для опалубки

Суперплита – гайка для опалубки (барашкова гайка) з опорним майданчиком. Гайка для опалубки (барашкова гайка) використовується для стяжки щитів опалубки та опалубки з фанери. Суперплита забезпечує простий затискач, а поворотний шарнірний майданчик дозволяє загоюватися елементи під невеликим кутом. Вага Гайки для опалубки 1 кг.

Компанія УКРМЕТАЛЛ надає послуги з продажу опалубки, оренда опалубки та купівлі опалубки, для того щоб отримати кваліфіковану консультацію з оренди опалубки або купити опалубку Вам потрібно звернутися до нашого менеджера за телефоном +380681687576. Компанія УКРМЕТАЛ дуже лояльна до своїх клієнтів і завжди йде на зустріч, тому якщо у Вас з'явилися будь-які питання до нашої компанії, ми завжди раді на них відповісти!

Оренда опалубки є великою перевагою з нашою компанією, оскільки ми завжди відкриті до діалогу з нашими клієнтами і готові піти на зустріч. Для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок та гнучкі терміни оренди опалубки.

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам. Наш склад знаходиться у Києві (Київ). Зверніться до наших менеджерів за телефоном: +380681687576


Додаткову інформацію Ви можете отримати від наших співробітників за телефонами в розділі Контакти.Статьи по теме: