shapka_top1.jpg


ОПАЛУБКА ДЛЯ МОНОЛІТНОГО ПЕРЕКРИТТЯ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія


ОПАЛУБКА ДЛЯ МОНОЛІТНОГО ПЕРЕКРИТТЯ
Бажаєте купити якісну опалубку для монолітного перекриття? Цікавить високоякісна опалубка, яка зможе прослужити Вам багато років? Важливо отримати якісне обслуговування, де Вас оперативно зможуть проконсультувати та відповісти на будь-які питання, що цікавлять? Тоді Вам потрібно дзвонити в "УКРМЕТАЛ", де Ви без головного болю зможете купити опалубку для монолітного перекриття.

Купити якісну опалубку для монолітного перекриття дуже розумне рішення, адже опалубка є спеціальною конструкційною системою, яку використовують при монолітному будівництві різних житлових будинків, різних офісів та промислових будівель. Вона завжди необхідна для надання споруд, які зводять, правильного положення та форми у просторі, геометричних розмірів та структури поверхні. Сучасне будівництво різних споруд складно уявити без використання опалубки для монолітного перекриття, купити яку можна без проблем у нас.

Щоб звести багатолітні багатоповерхові споруди, потрібна опалубка для монолітного перекриття. Така система користується популярністю, тому що відрізняється простим оперативним монтажем, причому при роботі з будь-якими формами.


Опалубку для монолітного перекриття використовують:


 • з телескопічними стійками;
 • з об'ємними;
 • із чашковими лісами;
 • з клинковими лісами.

Опалубка для монолітного перекриття, пов'язана з клинковими лісами, зазвичай застосовується в міжповерхових перекриттях. Це рама з вертикальними та горизонтальними стійками. Робота може виконуватись з різними кутами. Отже, можна обробляти складні ділянки.


«УКРМЕТАЛ» завжди до Ваших послуг, якщо Вас цікавить опалубка для монолітного перекриття. Купити за вигідною ціновою політикою її кожен клієнт можете у нас найближчими днями після дзвінка до нас. Просто наберіть номер та зробіть Ваше замовлення!

Приходьте до «УКРМЕТАЛУ», якщо Вам потрібна опалубка для монолітного будівництва. Купити її за вигідною ціновою політикою Ви зможете вже цієї пори у нас без зайвих проблем. Набирайте один із номерів нашої компанії, виявити які Ви легко можете в розділі «Контакти», після чого ставте цікаві питання висококласним експертам нашої компанії.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!