shapka_top1.jpg


КУПИТИ ОПАЛУБКУЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австрія.купити опалубкуЯкщо ви надумали серйозно зайнятися будівництвом, пропонуємо купити опалубку. Хоча у вашому випадку, коли ви тільки починаєте будівельну діяльність, можна зробити покупку не нового обладнання, а купити опалубку, яка вже побувала на будівельних майданчиках. Різниці ви особливої ​​не помітите. Тому що обладнання, яке було у використанні, ретельно перевіряється нашими фахівцями, перш ніж пустити його знову в роботу.

Чи зацікавлені купити опалубку в Україні? Наше підприємство сьогодні займає воістину провідні позиції у продажах та оренді затребуваної горизонтальної опалубки, завдяки незрівнянній якості та привабливим цінам. Сьогодні ми надаємо опалубку значним асортиментом, безперечно серед якого Ви підберете відповідну, виходячи з особливостей запланованого Вами монолітного будівництва.


Купити опалубку в Україні сьогодні не складно, але всерйоз зацікавленим у справжніх експлуатаційних характеристиках опалубки замовникам, придбати її варто у надійному підприємстві, яке займається її продажем не перший рік. Ми гарантуємо, що опалубка відповідає розрахованим нормам і безперечно Вас не розчарує.

А вам найголовніше, щоб вона була надійною. Таку надійність можна порівняти з якісним бетоном. Потрібно щоб вона витримала бетонний тягар. Але для того, щоб прийняти правильне рішення купити опалубку нову, б/в, або взяти в оренду, необхідно все ретельно розрахувати. Якщо будівництво невелике і бетонування буде невеликих обсягів, то можна зробити самим дерев'яну опалубку. При великому обсязі краще налаштуватися на використання готового обладнання.

Плануючи купити опалубку в Україні, пам'ятайте, що вона повинна мати мінімум подвійний запас міцності для безпеки Вашого будівництва. Горизонтальна опалубка легко монтується та застосовується для різних висот та різноманітних форм об'єктів, експлуатується як фасадні ліси.

Вирішилися купити опалубку в Україні? Ми пропонуємо надійну опалубку, ціна справедлива за яку.

Ми рекомендуємо купити опалубку в Україні у необхідних для Ваших об'єктів будівництва кількостях. Ми готові довгостроково співпрацювати з Вашим підприємством, надаючи обрану опалубку, а також належної міцності для неї стійки в оренду.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!