shapka_top1.jpg


ГОРИЗОНТАЛЬНА ПЕРЕМІЩУВАНА ОПАЛУБКА


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австріягоризонтальна переміщувана опалубкаГоризонтально-переміщувана опалубка – один з невід'ємних елементів будівництва. Нею цікавляться багато хто, оскільки вона знайшла своє широке застосування у багатьох будівельних напрямках. Горизонтально-переміщувана опалубка має вигляд спеціальної конструкції, яка призначена для того, щоб створити потрібну форму та необхідні параметри. Тобто в неї заливається суміш, після чого вона набуває очікуваних властивостей.

Горизонтально-переміщувану опалубку можна придбати, а можна взяти в оренду. Кожен із цих двох варіантів має свої позитивні сторони. Виходячи з мети і тривалості її використання, Ви вибираєте для себе найкращий.

Коли відбувається безперервне бетонування, необхідна горизонтально - опалубка, що переміщається. Працюючи з такими конструкціями щити ковзають без перерви. Опалубки цього виду спокійно переставляються, тільки перед початком таких дій, відокремлюються щити від бетонних сумішей.


Горизонтально - опалубку, що переміщується, застосовують у тих випадках, коли зводяться лінійно протяжні конструкції. 

У таких опалубках:


  • щитки переміщають уздовж бетонованих стін;
  • їх, для поверхового бетонування, піднімають у вертикальному напрямку
  • крім того, регулюються нахили поверхонь стін, які бетонуються.

Горизонтально - опалубка, що переміщається, має жорсткий каркас, стійки, 2 візки і сполучну балку. За таких видів опалубок зводяться шестиметрові конструкції.


У Києві ціна Горизонтально-переміщуваної опалубки залежить від того, до кого Ви вирішили звернутися за допомогою. Адже на українському ринку існує її різний ціновий сегмент. Звичайно, кожному з Вас хочеться знайти найприйнятніші та найдоступніші для себе умови. Щоб Ви не витрачали час на тривалі пошуки, пропонуємо Вам заощадити його, звернувшись до нас.


Наша компанія із задоволенням задовольнить такий запит, як горизонтально-переміщувана опалубка Ви завжди можете розраховувати на нашу професійну допомогу та підтримку. Ми допоможемо Вам не помилитися з вибором, а придбати справді гідний варіант цієї продукції.


Ціна опалубки (оренда, яку ми Вам пропонуємо), заслужено вважається найвигіднішою. Довіртеся нам, і ми зможемо виправдати Ваші очікування.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!