shapka_top1.jpg


ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ПЕРЕКРИТТЯ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія


ОБ'ЄМНА ОПАЛУБКА ПЕРЕКРИТТЯ


Опалубка — це прочна конструкція, яка широко застосовується в промисловому виробництві для конструкцій з бетону. З часом її популярність все зростає, особливо серед монолітчиків. Завдяки тому, що ці конструкції не мають пустих швів, вони дуже прочні і володіють відмінними ізоляційними властивостями. Цей матеріал, який необхідно обов'язково придбати, адже він потрібен протягом всієї роботи на будівництві. І набагато вигідніше взяти в оренду об'ємну опалубку перекриття, чим відразу купити цілий механізм, який, швидше за все, буде більш непотрібним після закінчення процесу будівництва. Також в оренду опалубки включена ціла партія якісних пристроїв європейського виробництва.


Важним етапом є монтаж, для нього потрібно залити прочну основу і пам'ятати про проліт між несущими стенами. Тому зателефонуйте нам, щоб взяти в оренду об'ємну опалубку перекриття і ми розкажемо вам все про безшибочному монтажі, адже якщо неправильно розрахувати навантаження на штатні опалубки, то навіть саме прочне перекриття не завжди може виявити таку навантаження. З дуже великою відповідальністю слід віднестись до демонтажу опалубки, провести її в строгому порядку.


Опалубка під перекриття є горизонтальною системою, яку збирають. Для збірки використовують такі елементи:


 • телескопічні стійки;
 • деревянные двутавровые балки;
 • ламіновану фанеру.

Спочатку відбувається установка стоків, потім зверху відбувається укладка балок, все застилається щитами і льється бетоном.


Опалубки 2-х видів:


 • простие опалубки під перекриття;
 • объемные.

Основні елементи простої опалубки стійки, тому що вони на себе беруть всю навантажувальну роботу. Для цього їх потрібно рівномірно розставити, щоб вся площа була задіяна. Треноги дають їм можливість горизонтального положення. Далі встановлюються опори у вигляді унивилок або коронки, щоб підтримувати балки опалубки під перекриття. Збирається каркас, і укладається фанера. Саме на неї і заливається розчин.


Без об'ємної опалубки перекриття Вам не обійтися, адже ця річ незамінна в процесі будівництва, особливо на етапі заливки фундаменту та монолітного перекриття. Предлагаем взять в оренду об'ємну опалубку перекриття. Ее оренда з немалими привелегіями можлива тільки у нас. Вам більше не хочеться отримати більшу суму грошей на покупку цілої опалубки, її хранення, більше не хочеться отримати гроші на суму цього дорогого обладнання. Взяти в оренду об'ємну опалубку перекрити можна саме на термін, який Вам необхідний.


Ми — фірма, яка вже давно надає широкий асортимент опалубки німецької розробки, пропонуємо Вам взяти в оренду прочну об'ємну опалубку перекриття.


Скорее дзвоніть нам, щоб взяти в оренду об'ємну опалубку перекриття, яка забезпечить Вам надійне будівництво і гарантію поставки опалубки в задані Вами терміни.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!