shapka_top1.jpg


ШВИДКОДІЮЧИЙ ЗАТИСКАЧ (КРАБ), ЗАТИСКАЮЧИЙ ПРИСТРІЙ

МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ПИТАННЯ- +380681687576

Быстродействующий зажим краб

Компанія УКРМЕТАЛ надає послуги з продажу опалубки, оренда опалубки та купівлі опалубки, для того щоб отримати кваліфіковану консультацію з оренди опалубки або купити опалубку Вам потрібно звернутися до нашого менеджера за телефоном +380681687576. 

Компанія УКРМЕТАЛ дуже лояльна до своїх клієнтів і завжди йде на зустріч, тому якщо у Вас з'явилися будь-які питання до нашої компанії, ми завжди раді на них відповісти!

Купити опалубку є великою перевагою з нашою компанією так, як ми завжди відкриті до діалогу з нашими клієнтами і готові піти на зустріч. Для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок та гнучкі терміни оренди опалубки.

Швидкодіючий затискач (краб) затискний пристрій до вертикальної опалубки

Швидкодіючий затискач (краб) затискний пристрій до вертикальної опалубки ще має іншу назву - клиновий замок для опалубки. Основне завдання швидкодіючий затискач (краб) затискний пристрій до вертикальної опалубки полягає в тому, що з'єднувати і вирівнювати щити між собою. Він схожий на універсальний замок, тільки універсальний замок дає можливість використовувати брус.

Швидкодіючий затискач (краб) затискний пристрій до вертикальної опалубки використовується з усіх систем опалубки - Doka (Дока), Peri (Пері) та Варіант Харків. Швидкодіючий затискач (краб) затискний пристрій використовується для швидкого і надійного з'єднання щитів і кутових елементів між собою. Встановлюється через кожні 50-60см. по довжині стику.

Компанія УКРМЕТАЛ пропонує для клієнтів величезний вибір металопрокату та опалубних систем у Києві. Для покупки металопрокату або опалубки Вам необхідно звернутися до наших менеджерів та оформити заявку. Склади нашої компанії знаходяться на правому березі та на лівому березі. Співробітники компанії готові надати Вам всю інформацію щодо сортаменту металопрокату, встановлення опалубки та ціни, наявність товару, терміни доставки. Всі продукти, що продаються компанією УКРМЕТАЛ відповідає ГОСТам.


Додаткову інформацію Ви можете отримати від наших співробітників за телефонами в розділі Контакти.

Статьи по теме: