shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубкиАренда опалубки по низким ценамАренда опалубки недорого


Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова допомогти Вам у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Оренда опалубки для стін

Система з щитових конструкцій. У комплект входять усі необхідні комплектуючі для монтажу опалубки.

Оренда опалубки для перекриття

Найпоширенішим елементом для монтажу горизонтальної опалубки є телескопічні стійки, Балка Н20 і фанера ламінована.Оренда опалубки для стін

Під час будівництва будинків обов'язково має використовуватися опалубка колон для спорудження колон або стовпів.

Опалубка горизонтальна

 • стійка (висота 3м; 3,5м; 4м; 5м) (doka peri Hunibek bauma)
 • балка (довжина H-20 - 1,8 м; 2,45 м; 2,65 м; 2,90 м; 3,30 м; 3,90 м) (doka peri Hunibek bauma)
 • тринога (посилена)
 • голова (корона)
 • фанера ламінована 21мм

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:

 1. вся продукція сертифікована
 2. доставка на об'єкт
 3. відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
 4. безкоштовний розрахунок опалубки
 5. різні можливості оплат
 6. швидке відпрацювання замовлення
 7. розробка креслень для конкретного проекту
 8. гнучка цінова політика

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю;
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки - оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
 Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.

Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.

Компанія УКРМЕТАЛ - велика та перспективна компанія в Україні.

УкрМетал – компанія, яка займається орендою опалубки та торгівлею металопрокатом. На наших металобазах, постійний запас металопрокату. УКРМЕТАЛ є прямим постачальником компаній Doka Formwork, Peri Ukraine. Компанія реалізує металопрокат найбільших металовиробників України, компанія УКРМЕТАЛ займається продаж і оренда опалубки. Компанія УКРМЕТАЛ використовує опалубку найбільших виробників світу, таких як: Doka, Peri, Robud, Hipro, Варіант, Meva. Завжди постійний запас металопрокату та опалубки на складах. Завдяки досвіду роботи компанія УКРМЕТАЛ має можливість зробити вигідну ціну та умови постачання від виробників металопрокату до кінцевого споживача.


Оренда опалубки будівництва та ціна допоможе вам мінімізувати свої витрати. Вибір клієнтів для нас дуже важливий. Наші постійні клієнти мають солідні знижки. Оренда опалубки за ціною завжди залежить від типів вживаного або нового обладнання. На початку використання опалубну систему кожного виду досконально обстежують наші фахівці. Тому ми гарантуємо експлуатаційні параметри. Скористайтеся перевагою ціни оренди опалубки будівництва, і ви отримаєте:


 • дешеву конструкцію на потрібний термін;


 • економію витрат на транспортування;


Металобази компанії УКРМЕТАЛ розміщені на лівому березі, що є ефективним мостом, що поєднує поставки та збут продукції.

Потрібний продукт, необхідний сервіс та низька ціна – це правильний шлях до успіху.

За цим принципом будуватиметься робота в компанії УКРМЕТАЛ. Металопрокат та опалубку, яку ми продали, ми супроводжуємо та надаємо технічну підтримку для нашого клієнта протягом будівництва споруди, таким чином у результаті тісної співпраці з клієнтом обидві сторони отримують приємні результати. Завдяки нашій техніці навіть недосвідчений клієнт швидко освоює ази монолітного будівництва.


Одним із найважливіших етапів будівництва – є роботи пов'язані із за літтям бетону.

Бетон, який використовується в фундаменті, при монолітних роботах є головним елементом усієї споруди завдяки якостям міцності. Наша компанія завжди надасть вам надміцний та якісний бетон за вигідною ціною для вас. Бетон нашої компанії виробляється у Києві, завдяки своєму автопарку доставка бетону здійснюється у термін.

Велике значення має якусь металобазу вибрати для поставок металопрокатом і будівельного обладнання для бетонних робіт.

Не кожна компанія має можливість постачати в потрібні терміни і більші обсяги металопрокату (арматури, швелерів, двотаврових балок, куточків тощо), щебеню різних фракцій, бетону, надійну опалубку на об'єкт. Компанія УКРМЕТАЛ повною мірою виконає свої зобов'язання перед вашою компанією і в потрібний термін зробить постачання будівельних матеріалів (металопрокат, опалубку, бетон) – великий досвід постачання та постійна наявність металопрокату, бетону, щебеню та будівельного обладнання.

Універсальні системи опалубки застосовуються на будь-яких об'єктах, від невеликого котеджу до грандіозних будівель.

Універсальність елементів опалубки: замки, стійки, балки, корони, фанери та триноги – дає можливість скоротити специфікацію комплектуючих опалубки для монолітного будівництва, робить простіше процес зберігання елементів опалубки та полегшує процес збирання опалубки на об'єкті.


Арматура один із найважливіших будівельних матеріалів.

Арматура використовується для будівництва висотних будівель, промислових споруд та швидкомонтованих будинків. Наша металобаза займається продажем арматури у Києві та Київській області не перший рік. Ціна на арматуру на наших металобазах завжди нижча за ринкову. За час роботи ми збудували репутацію надійного постачальника металопрокату, з орієнтацією на довгострокові відносини. Наша компанія пропонує Вам купити арматуру за низькими цінами. Ознайомтеся з цінами на нашу арматуру та переконайтесь у цьому самі. На наших металобазах Ви знайдете: дріт катанку, арматуру, швелер, балка двотаврова, куточок і т.д.

Зателефонуйте нам та отримайте найкращий у м. Києві та Київській Області сервіс та низькі ціни на металопрокат, бетон, опалубку.


Металлопрокат
Металопрокат
Купить Опалубку
Купити Опалубку
Аренда опалубки
Оренда опалубки

ЛАМІНОВАНА ФАНЕРА ДЛЯ ОПАЛУБКА

ЗМАЗКА ДЛЯ ОПАЛУБКИ

ФИКСАТОРИ ДЛЯ АРМАТУРИ


Скуповуємо опалубку
Бетон
БетонНа сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукціїта цінами на неї. 
За консультацією повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів. Зв'язатися з ними Ви можете за телефономи, вказаними у розділі "Контакти".