shapka_top1.jpg


КОНСТРУКЦІЯ ОПАЛУБКИ ПЕРЕКРИТТІВЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: Австрія


КОНСТРУКЦІЯ ОПАЛУБКИ ПЕРЕКРИТТІВ

Опалубка перекриттів влаштовується з різних матеріалів, технологія її виготовлення та монтажу обумовлена ​​врахуванням безлічі різних факторів. Вона утримує форму бетонної суміші до повного застигання, тому від якості складання та встановлення залежить надійність та довговічність усієї конструкції.

Опалубка перекриттів – це багатофункціональна допоміжна просторова конструкція, призначена для зведення монолітних бетонних та залізобетонних конструкцій у горизонтальній площині за певної температури навколишнього середовища та навантаженням на вісь до 60кПа.

Конструкція опалубки перекриттів складається з металокаркасу та палуби. Забезпечення горизонтальних конструкцій монолітних геометричних форм, товщини плити перекриття на необхідних проектних висотах здійснює різна за типами, видами та технічними характеристиками опалубка під перекриття.

Витрачається великий обсяг робіт за схемою встановлення опалубки, але без такої системи не можна проводити монолітне будівництво. Конструкція опалубки перекриттів зводиться до збирання каркаса. Для цього використовуються вертикальні стійки. Їх скріплюють один з одним. У ролі кріплення виступають бруси ригеля. Вони у свою чергу прикріплюються до поперечних брусів. Де потім у конструкції опалубки перекриттів настилатиметься фанера ламінована і вологостійка.

Тому для конструкції опалубки перекриттів необхідні матеріали:
 • із опорних стійок від 120 до 150 мм;
 • з брусів ригелів та поперечних брусів160х180х50 мм;
 • для розкосів потрібна буде дошка 30 мм.
 • для настилу – фанера.
Значно прискорює роботи монтажу конструкції опалубки перекриттів використання вертикальних опор телескопічних стійок. Сьогодні такі вироби виготовляються у всіх регіонах та областях. Рекомендується купити стійки, що були у використанні — ці прості і недорогі конструкції зменшать час монтажу в кілька разів, а після розбирання їх можна продати, практично без втрати ціни — цей товар завжди користується попитом. Є й спеціальні телескопічні стійки «домкрати», що витримують навантаження до 2 тонн та мають висоту до 5 метрів.Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!