shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС  +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'єкт. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда опалубки для монолітного будівництва

   Компанія "УКРМЕТАЛ" пропонує в оренду опалубку для монолітного будівництва фундаменту, стін, колон, перекриттів, ліфтових шахт та багатьох інших видів монолітних конструкцій. У нашому асортименті добре укомплектоване опалубне обладнання, яке ми регулярно оновлюємо та поповнюємо. Все обладнання, яке знаходиться на складі нашої компанії в робочому стані. У клієнтів нашої компанії є можливість взяти в оренду нову опалубку або ж вживану (уживані).

У яких випадках виникає потреба у оренді опалубки?

          Пропозиція з оренди опалубки може зацікавити невеликі будівельні компанії, які поки не планують великих економічних витрат на придбання нового обладнання, особливо коли йдеться про не довгострокове будівництво. Віддавши перевагу оренді опалубки, ви зможете заощадити гроші, а зекономлені кошти направити на інші потреби. Другий варіант для оренди опалубки – це коли ваша компанія визначається з вибором обладнання, яке хоче придбати. Можливість взяти в оренду опалубку на короткий рядок і надалі з викупом, це хороша нагода спробувати обладнання та визначиться зі своїм вибором. Бувають такі ситуації, коли ви визначилися з вибором обладнання, але його немає в наявності на складі виробника, тоді доводиться замовляти його і чекати певних рядків. Тоді зручніше буде орендувати на якийсь час комплект опалубки, яка завжди є у нас на складі. При оренді опалубки у компанії ви гарантовано отримаєте знижку. Така можливість дозволяє нашим клієнтам продовжувати будівництво без втрати часу та грошей, а не погані знижки та бонуси від нашої компанії, дозволяють брати в оренду опалубку на довгі рядки.

         Аренда опалубки для монолитного строительства

Умови оренди.


Великий досвід компанії "УКРМЕТАЛ" із здачі опалубки в оренду дозволив розробити взаємовигідну схему співпраці з нашими постійними та новими клієнтами. Як надійний і вигідний партнер ми прагнемо, щоб послуга оренди опалубки була для вас вигідною та зручною. Актуальність знижок Ви завжди можете уточнити у наших фахівців, які проконсультують вас з усіх питань з оренди опалубки, а також комплектуючих опалубки.

                                                                          Аренда опалубки для монолитного строительства


ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політикаАдреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".