shapka_top1.jpg


ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ОПАЛУБКИ СТРІЧКОВОГО ФУНДАМЕНТУ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: АвстріяГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ОПАЛУБКИ СТРІЧКОВОГО ФУНДАМЕНТУ

Стрічковий фундамент являє собою смугу з армованого бетону (монолітний фундамент) або із залізобетонних блоків (збірний фундамент), закладену під несучі стіни будівлі.

Стрічковий фундамент застосовується при будівництві будинків з питомою щільністю стін від 1000 до 1300 кг/куб.м, будинків з підвальним приміщенням та, якщо існує небезпека зсувів ґрунту на ділянці забудови.

Розрізняють дрібнозаглиблений стрічковий фундамент, що застосовується для будівництва полегшених конструкцій будинків, і заглиблений, що зводиться під масивні споруди на нестабільних ґрунтах. Дрібнозаглиблений фундамент закладають вище за відмітку промерзання грунту, але не менше, ніж на 60 см від рівня землі. Нижня позначка закладки заглибленого фундаменту повинна бути на 20-30 см нижче рівня промерзання ґрунту, що захищає конструкцію фундаменту від руйнування ґрунтовими водами.

Для захисту фундаменту від впливу поверхневих вод проводиться формування вимощення, а від ґрунтових - монтаж гідроізоляції опалубки стрічкового фундаменту. Початковий захист фундаменту від ґрунтових вод виконує піщано-щебенева подушка, закладена під основу фундаменту і обриває капілярне проникнення води в його товщу, також, з цією ж метою, на горизонтальну поверхню фундаменту, де закінчується цоколь, наноситься обмазувальна гідроізоляція опалубки стрічкового фундаменту .

Гідроізоляція опалубки стрічкового фундаменту необхідна для створення оптимального вологого режиму. Щоб бетон набрав міцність. Якщо буде відсутня гідроізоляція опалубки стрічкового фундаменту, то це просто послабить його характеристики міцності.

За відсутності гідроізоляції опалубки стрічкового фундаменту молочко з цементу легко фільтруватиметься і потраплятиме в грунт, через щілини. Гідроізоляцію роблять із поліетилену або іншого подібного матеріалу, що не пропускає вологу.

Їм вистилається дно траншеї. Гідроізоляційний матеріал потрібно стелити з напуском, щоб він не розірвався під час заливки опалубки бетоном. Кріплення виробляють за допомогою скоб.Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!