shapka_top1.jpg


ВЕРТИКАЛЬНА ОПАЛУБКА


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австріявертикальна опалубкаУ монолітному будівництві вертикальна опалубка використовується практично завжди. Цей вид опалубки застосовується для формування вертикальних бетонних споруд, таких як колони, перегородки стін, стрічковий фундамент. Вертикальна опалубка відіграє роль своєрідної форми, в яку заливається рідка бетонна суміш. Дуже зручно, що той самий комплект опалубки можна використовувати величезну кількість разів. Після застигання бетону, коли опалубка вже виконала своє призначення в одному місці, її можна легко розібрати і застосувати в іншому.

Оренда вертикальної опалубки – дуже зручний та затребуваний сервіс. Він напевно зацікавить тих, хто починає будівництво, але не планує опалубку купувати. Ситуацій, коли придбання опалубки недоцільно, вигадати можна масу. У таких ситуаціях оренда вертикальної опалубки та опалубки інших видів буде найкращим виходом.

Вертикальна рамна опалубка є конструкцією, де є елементи, які впливають на результат роботи. Все, що задумано, вирішується у швидкий термін. Ці конструкції зарекомендували себе як економічно вигідними і безпечними.


Їх застосовують для зведення різних будівельних споруд. Завдяки вертикальній опалубці зводяться: стіни, фундаменти, колони, пілони


Опалубка рамна вертикальна:

  1. Допомагає працювати з різними параметрами споруд
  2. Гарантує зниження витрат на очищення
  3. Відбувається спрощення опалублення через прості у застосуванні та надійні розопалубні елементи.

Щоб оренда вертикальної опалубки була по мінімуму витратною, потрібно точно знати які елементи даної конструкції і в якій кількості будуть потрібні саме на цьому будівельному майданчику. Як правило, постачальники опалубки стягують плату за кожен окремий елемент. Тому брати більшу кількість щитів, кронштейнів, замків, підкосів тощо дуже нерозумно з фінансової точки зору. Для розрахунку комплектів опалубки сьогодні на допомогу приходять деякі спеціальні комп'ютерні програми. Розрахунок комплекту та, як наслідок, вартості оренди вертикальної опалубки повинен здійснюватися в індивідуальному порядку в кожному випадку.

Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!