shapka_top1.jpg


ОПАЛУБКА ДЛЯ МОНОЛІТНОГО БУДІВНИЦТВАЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


  •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

  •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

  •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
  •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
  •  Розмір: до 2000 кв.
  •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
  •  Країна виробник: Австрія


ОПАЛУБКА ДЛЯ МОНОЛІТНОГО БУДІВНИЦТВА

В опалубку для монолитного строительства с конструктивными формами и арматурой, заливается бетонная смесь и со временем затвердевает. После получения необходимой твердой конструкции опалубка демонтируется.

Вашу увагу привернула опалубка для монолітного будівництва (оренда, вартість)? Фахівці нашої компанії завжди готові допомогти відібрати для Вас оптимальне рішення щодо специфіки Вашого будівництва.

Опалубка для монолітного будівництва необхідна для того, щоб залишити форму з контурами майбутніх споруд. 

Елементи можуть вийти різними, згідно з проектами:

  • колони;
  • стіни;
  • фундаменти.

В опалубку для монолітного будівництва з конструктивними формами та арматурою, заливається бетонна суміш і згодом твердне. Після отримання необхідної конструкції опалубка демонтується.

Сьогодні монолітне будівництво має великий попит в Україні завдяки своїй ефективності та практичності. Споруджені таким способом будівлі відрізняються особливою міцністю та надійністю. Невід'ємним атрибутом для такої будови є опалубка для монолітного будівництва.

Не всім будівельних організацій раціонально купувати опалубки. Оформляючи оренду на наші опалубки, Ви заощаджуєте свої фінанси. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і внаслідок цього надаємо Вам максимально надійні опалубки для монолітного будівництва в оренду. Ціна їх завдяки частим і стабільним замовленням залишається доступною для кожної будівельної організації.

Монолітний тип споруд став кращим, ніж повнозбірне будівництво. І все це завдяки опалубці для монолітного будівництва. Це перспективна розробка. Її визнали і будівельники та замовники.

Щоб звести монолітну будівлю, не потрібно багато грошей, як для панельних та цегляних будівель. До того ж опалубну систему можна не купувати, а брати на якийсь час в оренду. Наші клієнти вже відчули на собі зиск від такої пропозиції. Особливо ті, які тільки-но починають освоювати будівельну справу або зводять поодинокі будівлі.

Ми відкриті здавати в оренду опалубку для монолітного будівництва (ціна підлягає уточненню у консультантів) як одноразово, так і з метою тривалого співробітництва. Ми побудували партнерські відносини із солідними будівельними організаціями та маємо повну впевненість, що не розчаруємо і Вас.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!