shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ОПАЛУБКИ 068 168 75 76


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗВОНИТЕ НАМ +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Опалубка перекриттів оренда.

     

Оренда опалубки буде правильним рішенням для вашого бізнесу з фінансової точки зору, компанія «УКРМЕТАЛ» надає послуги оренди опалубки умови яких значно вигідніші, ніж у наших конкурентів. Основні категорії опалубок які Ви можете придбати у нас в оренду – це опалубка для стін, колон в наявності системи для круглих форм, для перекриттів, фундаменту великогабаритна, дрібнощитова, балково-ригельна опалубка. Основні причини чому з нами співпрацюють безліч будівельних фірм та організацій це оперативна та злагоджена робота всіх осіб нашої компанії, що дає гарний результат для обох сторін. Великий асортимент здатний задовольнити будь-який об'єкт незалежно від його масштабу та технічних вимог, до того ж ми весь час шукаємо та покращуємо продукцію для кращих показників якості, ціни та зручного використання.

                                         Опалубка перекрытий аренда

    

Системи перекриттів для монолітного будівництва є одні з основних та найефективніших і до того ж економічних конструкцій для зведення горизонтальних ділянок у будівлі. Абсолютно всі, хто хоч раз стикався з цим видом, шлють тільки позитивні відгуки, а оренда опалубки перекриттів не змушує платити велику суму. Постійно пропонуються нові телескопічні стійки або стан останніх повністю відповідає всім вимогам з техніки безпеки. Можливі варіації таких розмірів: 2.0 м. 2.5 м. 3.0 м. 3.5 м. 4.0 м. 4.5 м. 5.5 м. Виготовлені з матеріалу: Сталь оцинкована та пофарбована. Дерев'яна двотаврова балка Н-20 із захисним покриттям по торцях для більшого терміну експлуатації. Також є асортимент який здатний відповісти на будь-які запити.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У КОМПАНІЇ УКРМЕТАЛ:


  • вся продукція сертифікована
  • доставка на об'єкт
  • відпрацьовані механізми продажу та оренди опалубки
  • безкоштовний розрахунок опалубки
  • різні можливості оплат
  • швидке відпрацювання замовлення
  • розробка креслень для конкретного проекту
  • гнучка цінова політика Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.Дозволяє істотно скоротити витрати на купівлю дорогого обладнання.
У комплект входить необхідний комплект комплектуючих елементів.
Сталева опалубка дуже міцна та довговічна. Оренда опалубки, оптимальне рішення для Вашого проекту і дає можливість втілити в життя різні будівельні рішення, як у будівництві, так і в будівництві промислових об'єктів.
Вам не потрібно витрачати кошти на склад та ремонт обладнання.

Оренда опалубки має лише переваги:

Дуже істотно економить кошти для придбання опалубки т.к. оренда опалубки в десятки разів дешевша за її купівлю
Будівельна опалубка виробляється зі сталі, тому дуже зносостійка. Оренда опалубки – оптимальне рішення для Вашого будівельного об'єкта, оренда опалубки дасть можливість Вам вирішити будь-які будівельні рішення;
При оренді опалубки усі необхідні елементи опалубки входять у комплект оренди;
Економія на складських приміщеннях для зберігання опалубки;
Чищення та ремонт Опалубки проводитися співробітниками компанії УКРМЕТАЛ;
На будівництві особливої ​​конструкції, коли немає опалубки – Ви можете взяти в оренду опалубку у компанії УКРМЕТАЛ.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


На сторінках сайту ознайомтесь, будь ласка, із переліком продукції та цінами на неї
За консультацією та повною інформацією про продукцію зверніться до наших менеджерів
Зв'язатися з ними Ви можете за телефонами, вказаними у розділі "Контакти".