shapka_top1.jpg


ОРЕНДА ПРОФЕСІЙНОЇ ВЕРТИКАЛЬНОЇ ОПАЛУБКИ


ЕЛЕМЕНТИ ОПАЛУБКИ за низькими цінами
Телефонуйте та замовляйте зараз! +380681687576
Оренда опалубки ціна! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! +380681687576
Все для будівництва за мінімальними цінами!
Телефонуйте! +38068168757

Компанія УКРМЕТАЛ має свої склади з будівельними матеріалами по всьому Києву. Для детальної інформації звертайтесь за телефоном +380681687576.

Опалубка характеристики


 •  Виробник: Doka, Peri, Rottenmeier;

 •  Ціна: уточніть за телефоном +380681687576

 •  Властивості: металеві щити для вертикальної опалубки та балкова система для горизонтальної опалубки;
 •  Застосування: монолітні роботи та приватне будівництво;
 •  Розмір: до 2000 кв.
 •  Тип: Вертикальна опалубка та горизонтальна опалубка;
 •  Країна виробник: АвстріяОРЕНДА ПРОФЕСІЙНОЇ ВЕРТИКАЛЬНОЇ ОПАЛУБКИ


В монолитном строительстве вертикальная опалубка используется практически всегда. Этот вид опалубки применяется для формировки вертикальных бетонных сооружений, таких как колонны, стеновые перегородки, ленточный фундамент. Вертикальная опалубка играет здесь роль своеобразной формы, в которую заливается жидкая бетонная смесь. Очень удобно, что один и тот же комплект опалубки можно использовать огромное количество раз. После застывания бетона, когда опалубка уже выполнила свое предназначение в одном месте, ее можно совершенно легко разобрать и применить в другом.

Оренда професійної вертикальної опалубки – дуже зручний та затребуваний сервіс. Він напевно зацікавить тих, хто починає будівництво, але не планує опалубку купувати. Ситуацій, коли придбання опалубки недоцільно, вигадати можна масу. У таких ситуаціях оренда професійної вертикальної опалубки та опалубки інших видів буде найкращим виходом.


Оренда професійної вертикальної опалубки є на сьогоднішній день затребуваною послугою. Це стосується як дрібних, так і великих будівельних організацій. Наша компанія з повною відповідальністю рекомендує різні типи опалубок.


Оренда професійної вертикальної опалубки включає в себе саму конструкцію і її елементи. У комплект входять різні деталі у вигляді:


 • щитів рамних (пропонуємо всі розміри);
 • універсальних щитів;
 • колонних елементів;
 • кутових;
 • доборів і всього необхідного, що відносяться до: затискачів, гайок, захватів та ін.

Щоб оренда професійної вертикальної опалубки була по мінімуму витратною, необхідно точно знати які елементи даної конструкції і в якій кількості будуть потрібні саме на цьому будівельному майданчику. Як правило, постачальники опалубки стягують плату за кожен окремий елемент. Тому брати більшу кількість щитів, кронштейнів, замків, підкосів тощо дуже нерозумно з фінансової точки зору. Для розрахунку комплектів опалубки сьогодні на допомогу приходять деякі спеціальні комп'ютерні програми. Розрахунок комплекту та, як наслідок, вартості оренди професійної вертикальної опалубки повинен здійснюватися в індивідуальному порядку у кожному випадку.


Так як опалубні конструкції нам постачають від найкращих фірм виробників, тому ми просимо, щоб ви, орендуючи професійну вертикальну опалубку, дбайливо поставилися до неї під час експлуатації.


Хочете, ми для Вас зателефонуємо?
Також компанія УКРМЕТАЛЛ пропонує:


    Аренда опалубки;


    Продажа опалубки;


    Проведение монолитных работ;


    Сопровождение монолитных работ;


    Монтаж опалубки;


    Металлопрокат;


    Строительные материалы.
Компанія УКРМЕТАЛ надійний партнер на Вашому будівництві!