shapka_top1.jpg


оРЕНДА СТІННОЇ ОПАЛУБКИ ЦІНА В КИЄВІ


ПОТРІБНА ОРЕНДА ОПАЛУБКИ?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДЛЯ НАС +380681687576

1687576@gmail.com

услуги по аренде опалубки Аренда опалубки по низким ценам Аренда опалубки недорого

Компанія Укрметал надає послуги оренди опалубки. Компанія має великий склад опалубки у Києві. Компанія УКРМЕТАЛ займається здаванням в оренду опалубки вже понад 5 років. За час роботи компанії ми змогли надати опалубку в оренду сотням будівельних компаній. Наша команда завжди готова Вам допомогти у підборі потрібного матеріалу на Ваш будівельний об'б'є. Ми знаходимося у місті Київ, біля метро Святошин.


Адреса компанії УКРМЕТАЛ: вул. Жмеренська 22б. Контактний номер: +380681687576.


Оренда стінової опалубки

    Наша компанія "УКРМЕТАЛ" надає в оренду стінову дрібнощитову опалубку та великощитову опалубку, на вигідних умовах, ми надаємо доставку власним транспортом. Незалежно від того який тип опалубки ви запланували придбати для проведення ремонтних або будівельних робіт, оренда стінової опалубки дає масу переваг таких як ремонт опалубки, інвентаризація, і уберігає Вас від великих витрат на покупку опалубки.

       Види стінової опалубки:

  • Дрібнощитова стінова опалубка - це найкращий варіант опалубки, при монтажі цієї опалубки не потрібно вдаватися до використання спецтехніки. Головними компонентами дрібнощитової опалубки вважають широка модульна система та каркас.
  •  Крупнощитова стінова опалубка оренда - це універсальна і проста у використанні система, основним елементом великощитової опалубки є щит великого розміру, який являє собою каркасну конструкцію, каркас виготовлений з металу.

      Особливості влаштування дрібнощитової опалубки стін.

                                                              Аренда стеновой опалубки/Мелкощитовая опалубка
   Конструкція даного типу опалубки влаштована таким чином, щоб щити могли з'єднатися між собою будь-якої сторони за допомогою ударного стиску. На кожному з щитів є перфоровані отвори, завдяки чому можна зрушувати їх по висоті без застосування деталей для зміцнення. Основні елементи дрібнощитової опалубки є легкими і можуть поєднуватися в різноманітні форми для провидіння бетонування.

   Термін експлуатації такого виду опалубки набагато більший, ніж у інших видів та конструкцій. Дрібнощитова опалубка не замінна при роботі з колонами, стінами та всіма видами балок. Ця конструкція проста у використанні і дуже зручна, при використанні опалубки цього виду не потрібна спеціальна підготовка. І це позитивно впливає на вартість. Широкий діапазон щитів різних розмірів, так само є можливість проводити з'єднання щитів у будь-якому порядку, що дозволяє проводити необхідні роботи на будівлях та спорудах будь-якої конфігурації та складності.

      Особливості влаштування великощитової опалубки стін.

                                                             Аренда стеновой опалубки/Крупнощитовая опалубка
Щоб щит був більш стійкий його йому додають ребра жорсткості, які йдуть у двох напрямках (по вертикалі та горизонталі). При виконанні робіт на висотних будинках або фрагментах будівлі на конструкцію встановлюють спеціальні підмостки, які кріпляться болтами.